Sinine Äratus õnnitleb britte iseseisvuspäeva puhul

Rubriik Eesti On
- Updated
©Kuvatõmmis
Brexiti banner

EKRE noorteliikumine Sinine Äratus avaldab heameelt Suurbritannia lahkumise puhul rahvusvastase ideoloogia valitsetavast Euroopa Liidust. Referendumitulemus on suur võit rahvuslikele ja iseseisvusmeelsetele jõududele kogu Euroopas. See on ka märk Suurbritannia rahvusidentiteetide taasärkamisest, mis annab lootust väljastpoolt Euroopat Briti saartele jõudva immigratsioonilaine peatamiseks ja illegaalide repatrieerimiseks, seisab Sinise Äratuse pressiteates.

“Siiralt rõõmustav, et nii suur osa Suurbritannia inimestest hindab iseolemist ja suveräniteeti rahanumbritest kõrgemalt,” sõnas Sinise Äratuse juhatusse kuuluv Triin Kuusk. “Sellega on Euroopa Liidu esimene selgroolüli murtud ja meil jääb vaid võtta eeskuju brittide julgusest, otsustavusest ja oma rahva arvamuse austamisest.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

2014. aastal napilt kaotusega lõppenud Šotimaa iseseisvusreferendum, Donald Trumpi presidendikampaania USAs ja võit eilsel rahvahääletusel on kõik valusad löögid läänemaailmas valitseva globalistliku süsteemi pihta, leiab Sinine Äratus. Šotimaa iseseisvusreferendum tunnistas, et sel vasakliberaalsel süsteemil on raske tulemust saavutada ilma otsese manipuleerimise ja negatiivse meediakampaaniata. Brittide seekordne võit oma rahvuslike huvide eest seismisel on eeskujuks kogu Euroopale.

Sinine Äratus rõõmustab, et Suurbritannial on nüüd võimalik Brüsseli bürokraatide asemel pöörata nägu uuesti oma järglaste poole Rahvaste Ühenduses. Kuid see ei tohiks tähendada lõppu saareriigi suhetele Euroopaga. Vastupidi, Sinine Äratus on veendunud, et end euroliidu diktaadist lahti rebinud ja oma rahvusidentiteedi taasavastanud rahvad peavad tegema senisest palju tihedamat koostööd Euroopa piiride kaitsel ja multikulturalistlikust ideoloogiast vaba maailmajao ülesehitamisel.

“Me peaks kõik õnnitlema Britannia rahvast taasleitud iseseisvuse puhul, mida nad saavad edaspidi iseseisvuspäevaga tähistada. Nüüd on ka neil esimest korda ajaloos selline tähtpäev kalendris,” ütles Sinise Äratuse juhatuse liige Kert Urmas Raudvere.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused