Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Sinine Äratus saab Pärnus uue hingamise

02.09.2021
Sinise Äratuse Pärnu osakonna uued juhid
© UU

Hiljuti toimus EKRE noorteorganisatsiooni Sinise Äratuse Pärnu ringkonna koosolek, kus valiti ringkonnale uus juhatus. Juhatuse esimeheks valiti eesti kultuuri, riigikorra ja ajaloo austaja Remo Raiesmaa (18), kes väärtustab poliitikas eelkõige ausust. Juhatusse kuuluvad veel militaar ja -ajaloohuviline Mehis Vanamölder (17) ja Pille-Riin Kahro (24), kes austab kõigis asjades otsekohesust ja on poliitikas kindlameelne.

“Sinise Äratuse Pärnu osakond loodi üle kahe aasta tagasi, selle ajaga oleme üles ehitanud osakonna struktuuri ning võtnud endale põhimõtted ja eesmärgid,” lausus ringkonna uus esimees Remo Raiesmaa.
“Kuigi meie ärkamine on toimunud veidi aeglaselt, siis ei soovi Sinise Äratuse pärnakad enam jääda alla tallinlastele ja tartlastele, vaid tahame, et meie piirkond oleks end sama võrdselt kehtestanud. Tahame, et meie osakond kasvaks ja liikmeskond suureneks. Asume meeskonnana tegutsema ühise eesmärgi nimel ning teeme kõik, mis suudame, et levitada Pärnumaa noorte seas rahvuslikku ja traditsioonilist maailmavaadet, et kaasa aidata kohaliku elu arenemisele. Näitame, et meie põlisel Pärnumaal on tugevaid ja ilusaid noori rahvuslasi!”
Uuel juhatusel on plaanis korraldada regulaarseid üritusi Pärnus, luua ringkonnale aktiivne kohalolu sotsiaalmeediasse ja teha looduses ka ellujäämislaager.