Ruuben Kaalep: isamaaline haridus on teetähiseks Aasovi merest Valge majani ulatuvas globalismivastases võitluses

Eesti,
- Updated
©UU
Sinise Äratuse liider Ruuben Kaalep on küll vastuoluline inimene, kuid kindlasti mitte see, kelleks teda kujundada püütakse.

EKRE noorteliikumise Sinine Äratus suvelaagris Mart Helmele kuuluvas Suure-Lähtru mõisas Läänemaal valis ühendus endale uue juhatuse.

Sinise Äratuse esimeheks valiti taas üks liikumise asutajaid ning Tartu linnavolikogu liige Ruuben Kaalep. “Me esindame tervet rahvuslikku noorte põlvkonda Eestis,” ütles Kaalep. “Me oleme üle viie aasta kuulutanud uut rahvuslikku ärkamist ning me teeme seda, kuni see saab teoks. Meie tõrvikurongkäigud, konverentsid ja isamaaline haridus on teetähiseks Aasovi merest Valge majani ulatuvas globalismivastases võitluses.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Sinise Äratuse uus juhatus seadis eesmärgiks tuleval aastal halastamatult kasutada ära Riigikogu valimisi, saavutamaks metapoliitilist nihet Eesti ühiskonnas uue rahvusliku ärkamise poole, ning hoida Eestit ühel joonel üleilmse rahvusliku avangardiga.

Senisest juhatuse koosseisust jätkavad lisaks Kaalepile ka Pärnu päritolu rahvuslik aktivist, ajalootudeng, EKRE Tartu ringkonna juhatuse liige ning Tartu linnavolikogu hariduskomisjoni liige Lenno Pärnjõe, rahvuslik aktivist Põlvamaalt, ajalootudeng Tartu Ülikoolis ning Võru-Valga-Põlvamaa ringkonna juhatuse liige Helen Rebane.

Lisaks neile valiti uude juhatusse Vabaerakonna nõrga rahvuspoliitika tõttu Vabadest Noortest lahkunud aktivistid: Nõmmelt pärit äsja abituuriumi lõpetanud ajaloohuviline Markus Jussila ning etnofuturistliku mõtte edendajast filosoofiahuviline informaatikatudeng Tartu Ülikoolist Fedor Stomakhin.

Stomakhin võttis kokku: “Sinine Äratus on organisatsioon, kus noorte tahe ei piirdu himuga kodanlike mugavuste järele ega seedimata neurooside põhjustatud kibestumise aktualiseerimisega, kus ei ole teistele erakondlikele noorfilistrivabrikutele omaseid väiklaseid võimumänge, vaid kus see tahe avab end nooruse hingest vallandunud radikaalsusele. Me esitame väljakutse põlvkondadele enne meid, kes ei ole oma müoopilises lääne- või venemeelsuses suutnud tagada Eesti rahvusriikluse orgaanilist tulevikku.“

Suvelaagris tutvusid noored Mart Helme juhendamisel kohaliku ajalooga, andsid vande truuks jääda Eesti rahvusele, loodusele ja iseseisvusele ning said arendavas seiklusmängus kujundada omaenda riike ning ideoloogilisi režiime.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused