Sinise Äratuse Tartu osakonna noored valisid oma esimeheks Siim Umerovi 

Rubriik Eesti On
- Updated
©Scanpix
Sinine Äratus osaleb aktiivselt poliitikas. Pilt on illustratiivne.

Tartu noored rahvuskonservatiivid tegid muudatusi oma juhtkonnas.

Pühapäeval, 1. septembril toimus EKRE noorteliikumise Sinise Äratuse Tartu osakonna üldkoosolek koos igakuise ettekandeõhtuga. Õhtu algas kahe ettekandega: Eino Rantanen rääkis integralismist ja Charles Maurras’t ning Ruuben Kaalep rääkis Kesk-Aasia geopoliitikast. Koosolekul valiti Tartu osakonnale ka uus juhatus, mille esimeheks on nüüd Siim Umerov (keskel). Lisaks temale valiti juhatusse Britt-Kathleen Mere ja Eino Rantanen.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Minu eesmärk on anda oma panus Sinise Äratuse kasvamisse ja tuua võimalikult palju rahvus-konservatiivseid noori selle väga suure potentsiaaliga organisatsiooni juurde,” ütles Tartu noori rahvuslasi juhtima valitud Siim Umerov. “Ma tahan, et Sinise Äratuse ja EKRE vahel oleks rohkem sümbioosi, sest paratamatult need kaks organisatsiooni vajavad teineteist ja senisest rohkem tahan ma näha erakonna ja noorte tiiva vahel üksteise aitamist. Samuti arvan, et Sinine Äratus peaks olema aktiivsem kaasarääkija erakonnasiseses poliitikas ja üldisel Eesti poliitilisel maastikul. Kutsun üles kõiki rahvuslikult meelestatult noori Tartust ja mujalt Eestist liituma Sinise Äratusega ning andma enda panust meie liikumise edendamisse.”

Siim Umerov on sündinud 1. juunil 1998 ja lõpetanud Kadrina Keskkooli. Alates 2017. aastast õpib ta Tartu Ülikoolis, Johan Skytte poliitikauuringute instituudis riigiteadusi. Sinise Äratuse ja Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna liige on ta olnud alates 2018. aasta kevadest. Lisaks on ta ka EKRE Lääne-Virumaa juhatuse liige ning 2018. aastal asutatud Riigiteaduste seltsi asutajaliige.

Britt-Kathleen Mere on sündinud Tallinnas 26. juunil 2000. Ta on vabakutseline muusikalinäitleja, õpib erinevaid keeli ja on rohelise maailmavaatega soome-ugri kultuuri ja ajaloo huviline. Alates septembrist 2019 on Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni 1. kursuse tudeng.

Eino Rantanen, rahvusvahelise taustaga Eesti üliõpilane Tartus riigiteaduste erialal, suur poliitika-, ajaloo- ja kultuurihuviline, polüglott ning konservatiivne patrioot kelle sooviks on edendada rahvuslikku mõttelaadi eesti rahva seas.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused