Siseminister Mart Helme: Eestis peab turvalisus olema tagatud nii kohalikele elanikele kui ka välismaalastele

Eesti,
- Updated
©Scanpix
Siseminister Mart Helme.

Siseminister Mart Helme nimetas murettekitavaks Tallinnas aset leidud rünnakut välismaalase vastu ning kinnitas, et Eestis peab turvalisus olema tagatud kõigile.

„On ärritav ja murettekitav, et Tallinnas on aset leidnud intsident, kus on rünnatud välismaalast. Olen andnud korralduse, et juhtunu asjaolud selgitatakse kiiresti välja. Peab saama selgeks, kas tegemist oli huligaansuse, poliitilise provokatsiooni või muul moel motiveeritud teoga,” ütles siseminister.

Helme sõnul töötab ta siseministrina selle nimel, et Eesti oleks jätkuvalt turvaline riik. “Meie maal peab olema tagatud turvalisus nii kohalikele elanikele kui ka välismaalastele,” ütles Helme.

Kolmapäeval sattus Tallinnas Õismäel Pakistanist pärit mees rünnaku ohvriks. Meedias avaldatud videos käskis ründaja Pakistanist pärit mehel koju minna ja sõimab teda.

Ründaja ei ole EKRE liige ega ole erakonda kunagi kuulunud.

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused