Siseministri nõunikud kinkisid Mart Helmele tseremoniaalmõõga, et juubilar jätkuvalt riigi turvalisust kaitseks

Eesti,
- Updated
Üleandmine

Täna, oktoobrikuu viimasel päeval, sai 70-aastaseks Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees ja siseminister Mart Helme.

Siseminister Mart Helmele kinkisid tema nõunikud 70. juubeli puhul Eesti Kaitseväe maaväeohvitseri tseremoniaalmõõga. Kuna siseministeeriumi lööklauseks on “Hoolitseme selle eest, et Eestis oleks hea ja turvaline elada”, siis turvalisuse kaitsel on mõõk sümboolselt õigetes kätes.

Siseministeeriumi alla kuuluvad mitmed jõu-, pääste- ja ennetusstruktuurid, nagu Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet, Häirekeskus, Kaitsepolitsei ja Sisekaitseakadeemia.

Ministeerium tagab avalikku korda ja sisejulgeolekut, vastutab kriisireguleerimise ja päästetööde eest, korraldab piirivalvet ja haldab piiriületamist, kodakondsuse, rände ja identiteedihalduse küsimusi ning rahvastikuhaldust, isikunimede ja perekonnaseisu küsimusi, samuti toetab kodanikeühiskonna arengut, sh siseturvalisuse vabatahtlikke ja usuühendusi.

Mart Helme kaitseb kogu oma tegevusega Eesti omariiklust, suveräänsust ja rahvuslikku allesolemist.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused