Siseministri nõunikud kinkisid Mart Helmele tseremoniaalmõõga, et juubilar jätkuvalt riigi turvalisust kaitseks

Eesti,
- Updated
Üleandmine

Täna, oktoobrikuu viimasel päeval, sai 70-aastaseks Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees ja siseminister Mart Helme.

Siseminister Mart Helmele kinkisid tema nõunikud 70. juubeli puhul Eesti Kaitseväe maaväeohvitseri tseremoniaalmõõga. Kuna siseministeeriumi lööklauseks on “Hoolitseme selle eest, et Eestis oleks hea ja turvaline elada”, siis turvalisuse kaitsel on mõõk sümboolselt õigetes kätes.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Siseministeeriumi alla kuuluvad mitmed jõu-, pääste- ja ennetusstruktuurid, nagu Politsei- ja Piirivalveamet, Päästeamet, Häirekeskus, Kaitsepolitsei ja Sisekaitseakadeemia.

Ministeerium tagab avalikku korda ja sisejulgeolekut, vastutab kriisireguleerimise ja päästetööde eest, korraldab piirivalvet ja haldab piiriületamist, kodakondsuse, rände ja identiteedihalduse küsimusi ning rahvastikuhaldust, isikunimede ja perekonnaseisu küsimusi, samuti toetab kodanikeühiskonna arengut, sh siseturvalisuse vabatahtlikke ja usuühendusi.

Mart Helme kaitseb kogu oma tegevusega Eesti omariiklust, suveräänsust ja rahvuslikku allesolemist.

One commentOn Siseministri nõunikud kinkisid Mart Helmele tseremoniaalmõõga, et juubilar jätkuvalt riigi turvalisust kaitseks

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused