Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Solvunud Virumaa suurärimees keeldus EKRE poliitiku reklaami oma kauplustes eksponeerimast

-
09.06.2024
Vastus

Lääne-Virumaal tegutseva suurärimehe Oleg Grossi ettevõte ei lubanud EKRE reklaami oma poodidesse, vastates, et nad “sellel korral valimisreklaami ei eksponeeri”, samas on teiste erakondade reklaamid seal olemas.

Kui avaldati soovi Anti Poolametsa Euroopa Parlamendi reklaame varasemate valimiste positiivsete kogemuste põhjal ja tingimustel OG Elektra Grossi Toidupoodide keti kauplustesse paigutada, tuli ettevõttest vastus, et seekord nad valimisreklaami ei eksponeeri. Ometi on seal näha nii Reformierakonna kui ka Parempoolsete reklaam.

See kõlab nagu diskrimineerimine maailmavaate pärast. Või nagu paneks välja sildi, et venelasi, tumedanahalisi, naisi, katoliiklasi vms poodi sisse ei lasta.

Võib arvata siiski, et asi pole maailmavaates, vaid Grossi pahameeles riigikogu liikme ja Rakvere linnavoliniku Anti Poolametsa vastu, mille on tinginud viimase nõudmine Grossi kavandataveale kõrghoonele arhitektuurikonkursi läbiviimine. Samuti korraldas Poolamets petitsiooni ajaloolise hoone lammutamise vastu, mis jäävat kõrghoone kõrval asuvale bensiinijaamale jalgu.

Vastavale Poolametsa arvamusloole kohalikus ajalehes Virumaa Teataja vastas Gross omalt poolt vihase ja solvava sisuga artikliga poliitiku aadressil. Tähenduslik on tõik, et kui Poolametsa arvamus oli ajalehes maksumüüri taga, siis Grossi vastus kõikidele vabalt kättesaadav.