Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

Sots Jevgeni Ossinovski väriseb juba ainuüksi mõttest, et Eesti võiks kuuluda ühte klubisse Ungari ja Poolaga

-
01.08.2018
Sotsid ja Jevgeni Ossinovski jäävad juba igati pildi serva.
© Eero Vabamägi/Postimees

Sotside kõikuv liider Jevgeni Ossinovski pildus taas tuld ja tõrva EKRE ja rahvuskonservatiivsuse suunas.

“Kui jõujooned Eesti poliitilisel maastikul peaksid pärast eelseisvaid Riigikogu valimisi muutuma nii, et Eesti hakkab kuuluma Poola ja Ungariga ühte klubisse, oleks see korvamatu kahju,” ütles Sotsiaaldemokraatliku erakonna esimees Jevgeni Ossinovski ERR-i veebisaates “Otse uudistemajast”.

Selles osas ei saa Ossinovskiga mitte nõustuda, kuid küsimus on selles, kes saab korvamatu kahju? Kui pagulasi enam sisse ei lasta, geiagendale tõmmatakse päitsed pähe ning Soros ei saa Eestist enam aplausi kuulda, tõuseb sellest suur kahju üksnes Ossinovskile ja tema sotsidele, Eestile ja tema rahvusmeelsele osale aga kindlasti mitte.

“Meie oleme ainus erakond, kes on öelnud, et EKRE-ga me ühisesse valitsusse ei lähe. Samas on Reformierakond ja Isamaa hoidnud ukse lahti, mis on ohtlik tendents. Reformierakond on sinisilmne kui arvab, et nad ei lase neil EKRE meestel lollakaid eelnõusid läbi,” vastas Ossinovski.

Kui rääkida lollakatest eelnõudest, mida Ossinovski EKRE-le külge poogib, siis alustaks kindlasti tema ja Margus Tsahkna peast läbi käinud ideest, mille kohta ütleb isegi rahvuskonservatiivide suhtes mitte eriti sõbralik Eesti Ekspress: “See ei ole nali: Tsahkna ja Ossinovski muudaks soovahetamise imelihtsaks! MILLEST KOALITSIOONILEPING VAIKIB: Tulevikus võiks eestlane sugu muuta kasvõi kaks korda aastas.”

Neid sotside lollakaid eelnõusid on liikunud küllaga ja kõik need on globalismimeelsed ning multikultisõbralikud. Sotside pesas hautakse siiani mädamuna nimega “vihakõneseadus”.

Ühes asjas on Ossinovskil jällegi õigus: Reformierakonnal ei maksa loota, et EKRE loobub pagulaste nullkvoodist, kooseluseaduse tühistamisest, justiitsreformist ja paljust muust põhimõttelisest. Isamaa suurimaks mureks aga on üldse parlamendi järgmisesse koosseisu jõudmine.