Sots tõmbas saba jalge vahele ja asus LGBT asemel EKRE-t ründama

Eesti,
©Scanpix
Sotsid söövad oma sõnu – seda tõestas just Lauri Läänemets.

Sotsiaaldemokraatliku erakonna aseesimees Lauri Läänemets on ilmselt saanud sugeda “valede” väljendite eest, igastahes on õnnetu marksist asunud oma sõnu siluma ja ütlusi mujale suunama.

Läänemets nentis, et kasutas seksuaalvähemuste organisatsiooni LGBT raha eraldamisest rääkides tele-eetris valesid väljendeid, kirjutab ERR.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Läänemets ütles kolmapäeval saates “Esimene stuudio”, et Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) on LGBT teema tõstatanud, kuid selle teema kõrval jäävad palju olulisemad teemad jäävad tihtipeale varju.

“Jaurame selle pisikese asja pärast…” on ilmselt see lause, mille pärast vikerkaarevärvilised on asunud teise koha sotsi praadima ja ta vabandama sundinud.

Neljapäeval pudisesid Läänemetsal vabandused nagu varrukast: “”Sotside seisukoht oli ja on Läänemetsa sõnul, et mitte kedagi ei tohi tema vaadete või inimeseks olemise omapärade tõttu diskrimineerida. “Seda ma ka öelda tahtsin. ” Muidugi mõista, LGBT on ju vasakäärmuslaste endi lapsuke.

Läänemets väidab: “EKRE tegeleb jätkuvalt probleemide tekitamisega, mis ei ole tegelikult probleemid. Sellega viiakse tähelepanu olulistelt asjadelt nagu asjaolu, et siseminister Mart Helme vastutusalas suletakse merepäästeüksuseid, lõpetatakse maapiirkondades ID-kaardi väljastamised jne. Samuti tõmbavad EKRE ministrid vähemaks või lõpetavad üldse regionaalselt olulised toetused.”

Läänemets laob EKRE ministrite kaela kõik varasemate valitsuste patud, arvates, et neil ongi võimalik kohe kõike parandada. Merepäästeüksuse likvideerimise Haapsalus võttis ette PPA, kelle omatahtsi tegutsevat peadirektorit Vaherit sotsid tuliselt kaitsevad – isegi selle kaotamisest anti meediale teada ministriga rääkimata. Ka oluliste toetuste osas, mida pole küll kusagil maha tõmmatud, saavad EKRE ministrid mängida ainult rahaga, mis neil kasutada on.

Lauri Läänemets on klassikaline argpüks, kes oma sõnadest kiiresti taganeb ja asub ründama kedagi teist, keda on ohutu distantsilt õhku peksta.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused