Sotsiaalministeerium turgutas ideoloogilisi nais- ja inimõiguslasi priske rahasummaga

Eesti,
- Updated
©Uued Uudised
Sotsiaalministeerium turgutas taas ideoloogilisi ühendusi. Pilt on illustratiivne.

Sotsiaalministeerium eraldas suure rahasumma, mis ei lähe ilmselt mitte reaalseks naistele meestega võrdse olukorra saavutamiseks, vaid hakkab elatama feministidest naiskomissare, kes hakkavad sookaaslaste ajusid loputama. Samuti said tuge ideoloogilised inimõiguslased.

MTÜ Eesti Naisuurimus- ja Teabekeskus (ENUT) saab sotsiaalministeeriumi kaudu riigieelarvelist toetust 114 206 eurot soolise võrdõiguslikkuse edendamiseks ja selle toetamiseks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Esmaspäeval sõlmitud lepingu kohaselt maksab riik toetuse välja aasta jooksul neljas osas ning ühing kasutab seda aasta lõpuni soolise võrdõiguslikkuse edendamiseks ja selle toetamiseks teadlikkuse tõstmise ja huvikaitse kaudu.

Leping lähtub toetuse andja ja toetuse saaja ühisest huvist suurendada ühiskonna teadlikkust soolisest ebavõrdsusest ja selle vähendamise võimalustest, seisab lepingu tekstis.

Koostöö eesmärk on aktiveerida erinevaid ühiskonnarühmi ja nende esindajaid, kohalike omavalitsusüksuste juhte, tööandjaid ning haridustöötajaid ning toetada ja edendada teadmispõhist soolist võrdõiguslikkust.

Kui vaadata ENUT-i kodulehelt seda, kes ühendust toetavad, siis suurem osa neist on ideoloogilised ja teatud poliitilise agendaga asutused ja organisatsioonid, sealhulgas Sorose omad, ehk ütle mulle, kes on su sõbrad…

ENUTi toetajate ja toetajate hulka kuulub Euroopa Liidu Phare demokraatia programm; Kanada Ontario provints; Eesti abikomitee Kanadas; Tallinna Ülikool; Avatud Eesti Fond; Norra, Rootsi, Soome, Hollandi, Kanada, Suurbritannia, USA saatkonnad Eestis; ÜRO arenguprogramm; Põhjamaade ministrite nõukogu; Norra välisministeerium (koostööprogramm Kesk- ja Ida-Euroopaga); Oslo ülikool, Norra; Ameerika naisteklubi Oslo, kirjutatakse kodulehel.

Võib veel üle korrata: seda raha ei saa mitte need naised, keda tõesti ebavõrdselt koheldakse, vaid karjäärinaistest feministlikud või LGBT propagandistid jututubades vasakpoolsete ideoloogiate tutvustamiseks – need aga ei muuda midagi paremaks, vaid õhutavad naisi meeste vastu.

Raha sai teinegi ideoloogiline ühendus: Sihtasutus Eesti Inimõiguste Keskus saab sotsiaalministeeriumilt 190 267 eurot toetust võrdse kohtlemise ja mitmekesisuse edendamiseks aasta lõpuni kestva projekti “Võrdsed võimalused sidusas ühiskonnas” raames. (BNS-UU)

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused