Sotsialistlik-reformistlik tsirkus – “ühisosa otsimine” siseinfole ligipääsemiseks

Eesti,
©Scanpix.

Eesti poliitikas näidatakse taas välja võimujanu, õelust, pahatahtlikkust ja “ärategemise” soovi, kusjuures Reformierakonna osalus selles näitab sügavamaid eesmärke.

Presidendilt valitsuse moodustamise volitused saanud Reformierakonna juht Kaja Kallas alustas esmaspäeval sotsiaaldemokraatide liidritega võimuliidu asjus ühisosa otsimist, ehkki ei Kallas ega sotsiaaldemokraatide esimees Jevgeni Ossinovski ei usu võimuliidu moodustamisse, kirjutab ERR.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kaja Kallas tugineb presidendi sõnadele, et Eesti ühiskonna olevat väärtuste konflikt, ja ta soovivat võtta endale aega, sõnastamaks neid väärtusi, millele peaks tema arvates valitsus tuginema.

Uus kolmikvalitsus on sisuliselt koos, tal on ametisse astumiseks parlamendisaadikute hääled olemas ja riik võiks normaalsesse elurütmi astuda, kuid kaks kiuslikku erakonda ja ühe eesotsas istuv lumehelbeke tahavad näidata, kui toredad nemad selles rollis oleksid. Ehk siis tahavad jonnivad lapsed oma liivakastis kasvõi üksi oma leludega mängida, peaasi, et teiste mänge eirata saaks!

Kallas räägib valitsusest, mis ei alandaks kedagi – pärast seda, kui nad alandasid 17 aastat Eesti inimesi, sundides neid koduste soojaarvete maksmise nimel Soome tööle minema! Avatud ühiskond ja majandus Reformierakonna moodi aga tähendavad kahe suurpanga ulatuslikku rahapesu Eesti pangandusruumis nende võimutsemise ajal! Ehk avatus kuritegelikule Vene rahale!

Ühe põhjusena, mis pseudovalitsust kokku klopsida üritatakse, toob ERR välja järgneva: “Reformierakond on opositsioonis olnud ligi kaks ja pool aastat ning ministeeriumide tööst täiesti kõrvale jäänud. Peaministrikandidaadil on aga valitsuse reglemendi järgi õigus riigikantselei abile ning ligipääsule ministeeriumite siseinfole.”

Kas Kaja Kallas soovib järsku teada saada, kui ligidale ollakse Reformierakonna pikaajaliste sigaduste paljastamisele?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused