Sotsidest ministrid kasutasid EKRE ründamiseks libauudist kallaletungist välismaalasele Stroomi rannas

Eesti,
- Updated
©Ilmar Saabas/Ekspress Meedia
Rukkilill on muutunud globalistide vihaobjektiks – seda nii Karoli Hindriksi kui ka Helen Sildna suust kuulduna.

Eesti Ekspress avaldas loo, millest selgub, et Karoli Hindriksi algatatud jutt ameeriklanna ründamisest Stroomi rannas on libauudis, kuid Eesti poliitikas kasutati seda sotside ja meedia poolt ära rünnakuteks EKRE vastu.

Asi sai alguse eelmise aasta novembris, kui ettevõtja Karoli Hindriks tegi Facebookis postituse, milles kirjeldas, kuidas Põhja-Tallinnas Stroomi rannas loobiti võõrkeeles rääkinud ameeriklannat ja tema koera kividega. “Sain teada, et ameeriklanna, kes elab Eestis, maksab Eestis makse, loob töökohti ja on õnnelikult abielus, jalutas oma koeraga ning rääkis telefoniga, kui teda ja tema koera ründasid kaks Eesti meest, ühel sinise lille märk (EKRE logo) rinnus,» kirjeldas Hindriks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Väidetavalt toimus rünnak päev pärast EKRE meeleavaldust Toompeal. Kirjelduse kohaselt olevat mehed ameeriklannale kallale tunginud seetõttu, et naine rääkis telefoniga inglise keeles. Talle olevat karjutud “Go home foreigner, go home” (“mine koju, välismaalane”) ning teda olevat loobitud suurte kividega.

Uurimise käigus vaatasid politseinikud üle hulgaliselt turvakaamera salvestisi, analüüsisid kõneeritusi, kuulasid üle tunnistajad ning vestlesid korduvalt väidetava kannatanuga, 49-aastase naisega. Kannatanu ütlused ei ühtinud politseiuurijate kogutud tõenditega, ta andis vastuolulisi ja ajas muutuvaid ütlusi, tekkis kahtlus ja siis veendumus, et naine ei viibinud rünnaku ajal selles piirkonnas ja kallaletungi polnudki.

“Arvestades asjaolusid on hetkel põhjendatud uurida, kas naine on andnud teadlikult politseile valeütlusi,” ütles kriminaalmenetlust juhtiv ringkonnaprokurör Natalja Lebed. Politsei alustas kriminaalmenetlust karistusseadustiku paragrahvi järgi, mis käsitleb valeütluste andmist.

Valet aga oli selles juhtumis ohtralt – kogu lugu on seda räigem, et Eesti võimueliit tõttas seda kohe ära kasutama rünnakuteks EKRE vastu. Sotsist kultuuriminister Indrek Saar hakkas juhtumi taustal õhutama viha ühe opositsioonilise poliitilise jõu vastu, kasutades selleks tõendamata materjali – seda tegi kunagi ka peaminister Taavi Rõivas Vao pagulaskeskuse seina süütamise järel.

“Rusikapoliitika tähendab, et tegemist ei ole kaklusega kuskil baari taga, vaid rusikatega tehakse poliitikat. Põhjused, miks sinu pihta visatakse kive, miks sind pekstakse jalgadega, miks sinu pihta sülitatakse, on poliitilised. Rusikapoliitika tähendab, et mõisted “Eesti “ja “meie rahvas” on kaaperdatud, sest jalgadega pekstakse sini-must-valgete all. Naisterahvaid loobitakse kividega, rinnas rukkilille märk,” rääkis Indrek Saar.

Saar polnud ainus – siseminister Katri Raik rääkis rünnakust Kodanikupäeva aumärkide üleandmise galal. “Just nendel hetkedel on jõudmas sotsiaalmeediast niiöelda suurde meediasse teade, et eile (teisipäeval – toim.) loobiti Stroomi rannas kividega naist, kes on välismaalane. Teda ja ta koera. Naine sai haiget, aga mitte selle võrra, et ta oleks läinud arsti juurde, koer sai natuke rohkem haiget. Inimest, kes läks meie Eestis, mida me armastame sellepärast, et siin on puhas loodus ja turvaline elada, koeraga jalutama ja ta sai kividega loobitud. Me oleme astunud ühest piirist üle. Seal lõpeb minu vabadus, kus teisel inimesel algab valus,” lausus Raik ERR-ile. Milline variserlikkus kumab neist sõnadest läbi nüüd, kus valed on paljastatud!

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond leiab, et nii kultuuriminister Indrek Saar kui ka siseminister Katri Raik peaksid sellise alusetu vihaõhutamise tõttu ühe parlamendierakonna vastu tagasi astuma ning vabandama peavad ka kõik need väljaanded, kes seda olematut juhtumit EKRE-ga seostasid.

Nagu eeldada võib, on paljud “rassistlikud” rünnakud Eestis nende väljamõeldis, kes soovivad algatada vihakõneseadust ja sellest lähtuvalt repressioone teisitimõtlejate ehk rahvuskonservatiivide vastu.

Siit tekib rida küsimusi – miks löövad välismaalased kaasa Eesti sisepoliitilises elus ühe ideoloogilise seltskonna poolel? Nii oli see ju saksa punaprofessori Hartlebi lapsevankrirünnaku puhul ja nüüd on selgunud, et ka see ameeriklanna mängis “vihaõhutajate” otsimisel ja “leidmisel”. Antud aktsioon oli suunatud otseselt EKRE vastu. Seega tuleb tõdeda, et rahvuskonservatiivsuse vastu sõditakse lausa rahvusvahelise suurrünnaku raames.

Allikas: Eesti Ekspress

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused