Taavi Rõivase asendusliige on Rakvere linnapea ja abilinnapeana saamatuks osutunud Marko Torm

Eesti,
©Kristel Kitsing
Marko Torm

Riigikogust saba jalge vahel põgeneva reformierakondlase Taavi Rõivase asendusliige Lääne-Virumaa valimispiirkonnas on aasta eest Rakvere linnapea koha pealt vabastatud Marko Torm, keda teatakse pigem Ööjooksu korraldajana.

Umbusaldamise põhjusena heitsid Rakvere linnavolikogu saadikud Tormile ette ebakorrektsust Moonaküla teedeehituse erinevate etappide läbiviimisel alates finantseerimise planeerimisest ja selle menetlemisest volikogus, lõpetades ehituse ja järelevalve puudliku korraldamisega.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Umbusaldusavalduses toodi välja, et reaalsed ehitustööd algasid Moonakülas juba maikuus, ehitusluba võeti projektile aga 3. juunil ja nõusolek laenu võtmiseks oli volikogus alles 19. juunil.

2011. aastal lahkus Marko Torm ise Rakvere abilinnapea kohalt, kusjuures sellesse ametisse astumiseks ta Reformierakonnaga liituski.

“Töösuhte lõpetamine on olnud mõlemapoolselt mõistetav. Inimesed otsustavad oma elus uue lehekülje pöörata paljuski isiklikel põhjustel,” ütles toona Andres Jaadla.

Marko Torm ütles, et soovib senisest enam pühenduda perele ja panustada vabaühenduslikku tegevusse.
Marko Torm oli enne seda kohtumist võtnud väsimusele viidates kolm päeva puhkust, et linnapea Andres Jaadla sõnul sõpradega Lätis käia, pärast seda jäi aga haiguslehele..

Kuigi linnaeelarve koostamine kuulus Marko Tormi tööülesannete hulka, ta selles töös ei osalenud.

Küll leidis haiguslehel olev Torm aega ning jaksu hoolega tegelda MTÜ Rakvere Maraton asjadega ehk ööjooksu reklaamimisega.
Hiljem sai Marko Tomrist Lääne-Viru maavanem, küdi jooksuürituse korraldamisega tegeles ta edasi. Pärast maavalitsuste kaotamist jäi Torm töötuks.

Marko Torm on öelnud, et ta pole riigikokku tulekut veel otsustanud.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused