Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Tallinna Ülikool ja TalTech tõestavad, et koolitavad hobusevargaid ja pole täiendavat rahastust väärt

-
30.08.2019
Vikerkaarelipp
© Scanpix

Alles vingus TLÜ aseprorektor ülikooli seostamise üle vasakliberaalsusega, nüüd aga tõestas kõrgkool täiega, et pakub akadeemilise hariduse asemel ideoloogiapõhist neomarksistlikku jura.

Delfi kirjutab: “Algaval õppeaastal saab Tallinna ülikoolis teadmisi omandada seksuaalsuse ajaloo ja Eesti LGBT+ kogukonda käsitlevas õppeaines. Tallinna ülikoolis on sellel semestril võimaik tegeleda seksuaalsuse ajaloo ja LGBT+ ajaloo teemalise õppega. See toimub aga projektõppe aine raames, mille nimi on “Erialasid lõimiv uuendus” ehk “ELU”. Ka TalTech kutsub oma üliõpilasi üles külalisüliõpilasena seda ainet võtma.

“Sooliste identiteetide, seksuaalsuse ja LGBT+ kogukonna ajalugu on sotsiaalselt oluline ja tundlik teema, mille käsitlemisel on vaja põimida diskreetsust ja aktivismi. Teema käsitlemine on selgelt oluline ühiskondliku sidususe suurendamiseks ja ka üldhariduslikel eesmärkidel,” selgitab ülikool.

Seksuaalsuse ajaloo teadvustamise eesmärk on kaardistada lähiajaloo queer-uuringute põhiprobleeme praktilise ja konkreetse uurimisprojekti läbiviimise seisukohalt. Selgitatakse, mida üldse tähendavad queer-uuringud, mida tähendab soolise identiteedi ja seksuaalsuse ajalooline uurimine käesolevas kontekstis ja millised võiksid olla üliõpilaste käepärased võimalused lähiajaloo uurimiseks.

Samuti on seatud eesmärgiks LGBT+ kogukonna lähiajaloo konkreetse aspekti uurimine ja leidude esitamine. “Projekti planeerimine, läbiviimine ja tulemuste analüüs ning süntees. Tegelemine uurimisallikatega ja tulemuste esitamine välknäitusena ja/või mõne muu konkreetse väljundina,” selgitab ülikool.

Uued Uudised annavad kommenteerimiseks sõna ajakirjanik Harri Kingole.

“Nad nutavad seal, miks neile rohkem raha ei anta!? Aga polegi vaja anda – te tegelete seal ju poliitika ja ideoloogiaga, te levitate perverssusi ning hälbelist käitumist, mitte ei tegele teadusega! See, mis Tallinna Ülikoolis toimub on ju absurd!

Mina ei ole nõus, et minult võetavate maksude arvel Tallinna Ülikoolis millegi sellisega tegeletakse. Ja seda siis teaduseks nimetatakse. See on 100% ideoloogia, 100% poliitika, 100% mentaalse hälbelisuse levitamine, millel pole teadusega midagi pistmist.

Sellistele “teadlastele” antud raha võetakse ära nendelt teadlastelt, kes tõesti teaduse ja ühiskonna jaoks millegi kasulikuga tegelevad, mitte ei tegele väärastumiste õigsutamise ja levitamisega. Minu hinnangul olete te seal olete seal parasiidid, mitte teadlased. Olete vähkkasvaja meie kodumaises rahvuslikus teaduses. Miks mina pean selle mõttetuse kinni maksma!? Ma ei taha selle eest maksta!

Psühholooge ja psühhiaatreid, kes mentaalsete hälvete ja väärastumustega tegelevad, õpetatakse meil välja Tartu Ülikoolis arstiteaduskonnas. Nende noorte hariduse ja seal tehtava teaduse eest ma olen nõus maksma. Sellise poliitilise jama eest mitte!”

Tallinna Ülikool ja TalTech ei vääri selliste asjade valguses isegi mitte 0, 71% SKP-st – las varastavad pealegi Euroopa Komisjoni tagant! Aga Eesti kõrgharidussüsteem tõestab järjekordselt, et temast on saanud neomarksismi pesa koos Rein Raua suguste punaprofessoritega ja et seal ei tehta tõelist, vaid pseudoteadust, mis ei vääri isegi olemasolevat rahastust.