Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Tallinnas ainuvõimuta jäänud Keskerakond tahab sotsid oma toiduahelasse tõmmata

-
21.10.2021
Keski annab sotsidele võimaluse “nokka kasta”. Pilt on illustratiivne.
© Uued Uudised

Pealinnas ainuvõimust ilma jäänud korruptiivne Keskerakond otsustas oma kambakaaslasteks teha sotsid, keda seob nendega nii vasakpoolne internatsionalistlik maailmavaade kui ka vastumeelsus rahvusriikluse vastu.

Keskerakonna Tallinna nõukogu arutas neljapäeval valimistejärgset seisu Tallinnas ning otsustas pärast arutelusid teha esimene ettepanek koalitsioonikõnelusteks Sotsiaaldemokraatlikule Erakonnale.

Keskerakonna Tallinna nõukogu esimees, linnapea Mihhail Kõlvart sõnas, et nõukogu otsus oli teha ettepanek just sotsiaaldemokraatidele, kellega võiks leida suurima sisulise ühisosa. Olulise kaalukeelena tõi Kõlvart välja sellegi, et sotsiaaldemokraadid ei püüdnud vastandada eri rahvusi, linnaosasid ja sihtrühme.

Tõepoolest, sotsid on eestluse säilimise osas sama ükskõiksed nagu kesikudki ja internatsionalismi puhul ei püütagi kedagi vastandada. Mis puutub “sihtrühmadesse”, siis üks sotside lemmiksihtrühmi on LGBT, mis tõenäoliselt tähendab, et ka Keskerakond keskendub nüüd seksuaalvähemustele – iseasi, mida arvavad venekeelsed tallinlased nii suurest ühtsusest “uusväärtuste” osas.

Aga kedagi pidi Keski ju valima. Avantüristlik Eesti 200 sobiks neile sama hästi kui sotsid, sest mõlemad on äärmuslased – ainult et “dvestijeesti” on liiga palju karjunud uutest tuultest valitsemises, nende äraostmine ja toiduahelasse lülitamine paistaks liiga silma.

Liit Reformierakonnaga ei sobi, sest reformarid tahaksid linnapirukast liiga suurt tükki, pealegi kutsuks see, kui nii Toompeal kui all-linnas oleks üks ja sama võim, esile teiste poliitiliste jõudude liiga tugeva vastuseisu sellisele võimujaotusele. Millegipärast ei sobinud ka Isamaa, keda annab tegelikult alati ära osta, kui pakkumine on piisavalt magus.

Sotsidest sai uus Izmailova. Eks nad olegi nüüd piisavalt vagurad, sest igalpool mujal on nad võimult praktiliselt pühitud ja Keskerakond andis neile väiksegi võimalusi võimu maitsta.