Täna on mardipäev – edu Teile, rahvuskonservatiivsed Mardid, Martid ja Martinid!

Eesti,
©Scanpix
Palju õnne Martidele, Martile ja Martinile! Ja muidugi ka Renele, kes on samuti tubli eesti mees!

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond on tuntud selle poolest, et erakonnas on päris palju tõelisi eesti mehi nimega Mart, Martin või Marti – palju õnne kõigile neile!

Vikipeedia ütleb, et mardisandid olid nagu kehastunud loodusjõud ja haldjad, kes mardilaupäeval käisid talust talusse, õnnistasid kogu talu ja selle asukaid, et uuel põllumajandusaastal, mis algas kevadel, kõik hästi läheks.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

EKRE Mardid, Martinid ja Martid on need, kes on tulnud poliitikasse, õnnistamaks poliitoravatest räsitud Eestimaad, et meil kõigil hästi läheks.

Uued Uudised soovivad kõigile rahvusmeelsetele Martidele edu, et santimine jääkski ainult rahvusliku tähtpäeva kombeks ja et Liisa Pakosta ei kujundaks 25. novembri Kadrist ja 10. novembri Mardist Sooneutraali.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused