Toiduahela ringkäendus: Illar Lemettile pakutakse pärast ministeeriumiintriige sooja kohta Viimsis

Eesti,
©UU
Reformierakonna kontorist tuleb ühiskonda lõhestavaid algatusi nagu Vändrast saelaudu.

Reformierakondlasest maaeluministri Urmas Kruuse ajal kantsleriks saanud Illar Lemetti pidi intriigitsemise tõttu ametist lahkuma, kuid Reformierakonna allesjäänud toiduahel leidis ustavale parteisõdurile uue sooja koha Viimsi vallavanema toolil.

Viimsi võimuliit esitab vallavanema kandidaadiks maaeluministeeriumi endise kantsleri Illar Lemetti, kes on selleks ka oma nõusoleku andnud, kirjutab ERR. Valitsus vabastas Lemetti kantsleriametist 25. novembril.

“Kui meie seltskond kiidab Lemetti heaks, siis järgmisel nädalal saab volikogus juba tema kandidatuuri hääletusele panna,” märkis Reformierakonda kuuluv Märt Vooglaid. Oravapartei on Viimsis võimul koos Isamaa ja sotsiaaldemokraatidega ning neil on volikogus kindel enamus.

Viimsi valib uue vallavanema, kuna koolidirektori vallandamise tõttu avalikkuse ja kohalike poliitikute kriitika alla sattunud reformierakondlasest Laine Randjärv astus detsembris ametist tagasi.

Lemetti on küll parteitu, kuid oma tülis maaeluminister Mart Järvikuga käitus ta ilmselgelt teda edutanud Urmas Kruuse näpunäidete järgi, lekitades dokumente ja puhudes üles vastuolusid.

Kuigi opositsioon karjub erapooletute ametnike vajadusest, on Reformierakonnal oma 17-aastase valitsemisega loodud toiduahel, ja kui keegi sellest välja kukub, leitakse talle varsti uus soe peenhäälestusnurgake.

Kommentaarid

3 commentsOn Toiduahela ringkäendus: Illar Lemettile pakutakse pärast ministeeriumiintriige sooja kohta Viimsis

 • Avatar
  uskmatu-toomas

  Endise Viimsi valla elanikuna tunnen kaasa praegustele.Kõik läbipõlenud st.tagumikku kukkunud pannakse nende üle valitsema ! Vallavalitsus on olnud aegade algusest üks suur korruptsiooni pesa.

 • Avatar

  Vaatasin Delfit, Päevalehte, Postimeest – uudise on avaldanud ainult ERR. Kusagil mujal pole seda suurt õnne, mille osaliseks Viimsi elanikud saavad avaldatud. Ilmselt libiseb enamik pevoolumeediast sellest lihtsalt üle.

 • Avatar
  Puugid piruka kallal

  Ülla, ülla!
  Kui see pole õiglusele kõrge kaarega k-semine, siis mis on?

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused