Tule taevas appi! Ateistlikud sotsidest provokaatorid paluvad kirikult abi!

Rubriik Eesti On
- Updated
©Aldo Luud/Õhtuleht
Marksistidest provokaatorite liider Jevgeni Ossinovski soovib lausa kõik võimalused oma sotsialistlike ideede levitamiseks ära kasutada!

Meie Kirik kirjutab sellest, kuidas igipõlised usuvaenlased sotsiaaldemokraadid, kelle esiisad on hukanud vaimulikke ja maha põletanud pühakodasid, küsivad kirikult tuge EKRE vastu ja rändepakti kaitseks.

Esmalt meenub, et 1941. aasta detsembris, mil Saksa väed olid jõudnud Moskva eeslinnadeni, pöördus ka timukas Stalin enda poolt peaaegu hävitatud õigeusu kiriku poole, et rahvas nende abiga oma kommunistliku tapavõimu kaitseks mobiliseerida. Ristikäik Moskva ümber toimuski (kas keegi julgenuks “ei” öelda?) ja väidetavalt selle joonest sakslased üle ei saanud (Einar Laigna andmetel).

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Ilmselt on sots Ossinovski oma ideoloogilisest esiisast eeskuju võtnud, kuid tundub, et vähemalt Meie Kirik seda ideed ei toeta, sest ta kirjutab alljärgnevalt.

“Sotsiaaldemokraatliku Erakonna esimehe Jevgeni Ossinovski hinnangul on debatid ÜRO rändepakti üle väljunud Eestis tsiviliseeritud demokraatliku arutelu raamidest, mistõttu pöördus ta abipalvega Eesti kirikute poole. “Palun teid, head kirikud, kasutada oma erilist ühiskondlikku sõna, et rahulikul advendiajal võidutseks armastus vihkamise üle,” kutsub sotside liider kirikuid appi.

Poliitiku sõnul on erimeelsused vallandanud ühiskonnas hirmu ja kurjuse. “Sotsiaaldemokraadid jagavad kristluse tuumaks olevaid humanistlikke väärtusi. Meie eesmärk ‒ ligimesest hooliv ning sõbralik ühiskond ‒ on ka teie eesmärk. Advendiaeg on ootuse ja rahu, kuid ka enesesse vaatamise aeg. Palun teid, head kirikud, kasutada oma erilist ühiskondlikku sõna, et rahulikul advendiajal võidutseks armastus vihkamise üle,” seisab Ossinovski pöördumises.

Esmaspäeval, 26. novembril, avaldas riigikogu kõigest 41 häälega toetust ÜRO rändepaktile, millele eesti rahva enamus vastu on.

Toompeal riigikogu hoone ees korraldatud EKRE meeleavaldusel tuli aga sotside ridades kandideeriv eurosaadik Indrek Tarand politseile üle anda, sest mees rikkus omavoliliselt lavale tungides ja mikrofoni haarates avalikku korda.

Sotside versiooni kohaselt sai Tarand EKRE toetajate käest peksa. Videomaterjal seda väidet ei kinnita.”

Sotside ilmne plaan on järgmisena kaaperdada EKRE kristlastest valijad, sest rahvuskonservatiivide ridades on neid palju – marksistidest variserid on hakanud rääkima armastusest ja teise palge ettekeeramisest pärast esimest laksu!

Nagu me kõik mäletame, hülgas globalistist president Kaljulaid ametisse astudes samuti kiriku, kuid hiljem on pisut sinna tagasi hiilinud. Mis aga puutub sotsidesse, siis nagu öeldakse, hädaga söövat ka vanatühi ise kärbseid – ju siis on marksism-leninism jälle hädas!

UU

Allikas: Meie Kirik

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused