Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Tuleviku konverentsile läinud Anti Poolametsa võttis vastu pommipaanika

-
28.04.2022
Strasbourgi raudteejaam

Riigikogu liige Anti Poolamets (EKRE) jõudis täna rongiga Strasbourgi Euroopa tuleviku konverentsile, kuid helget tulevikku ei paista, sest esimesena kohtas ta raudteejaamas pommipaanikat. „Minu rongiga saabunud reisijad suunati ärevalt kätega vehkivate turvameeste poolt mööda kõrvalteid jaamahoone taha,“ kirjeldas Poolamets, „jõudsin märgata pommikoeri ja politseinikke, kes kõrval asuvasse rongi sööstsid. Rahvas läks kiirel sammul juhendatud suunas. Küllap Strasbourgi jõuluturu tapatalgud on veel meeles.“

Poolamets lisas, et tuleviku konverentsi kohta tal ühtegi head sõna kosta ei ole – rahvusriikide vaenlased nagu Guy Verhofstadt ja suur föderalistide võrgustik teevad uue katse liikmesriikide otsustamisõigus lõplikult ära võtta. Poolamets: „Vaidlesin poolakate ja teiste rahvuslastega pea igal kohtumisel liikmesriikide vetoõiguse kaotamise vastu, aga ikka on ühehäälsuse kaotamise nõue dokumentides sees. Välispoliitikas ühehäälsuse kaotamisel hakkaks kogu Euroopa Liit teada saama, mida tähendab Merkeli-Scholzi agressori mahitamise poliitika.“

Poolamets meenutas selle taustal ka eilset Raua stuudio debatti, kus ta mainis, et Prantsuse presidendivalimiste keskmes oli Prantsusmaa islamiseerumise teema. Talle puhiseti vihaselt vastu, et sellist asja pole olemas.

„Aga kui automaaditorud nina alt mööduvad, siis on küsimus, kas vasakliberaalid valetavad või elavadki oma ulmemaailmas, kus peamine murekoht on sooneutraalsus,“ märkis rahvuskonservatiivne poliitik.

Pommihäire sai lõpuks läbi ning raudteejaama võtsid üle hambuni relvastatud sõdurid, kes patrullivad iga nurga peal. „Tore turvalisus küll, eriti oludes, kui ümberringi kõnnivad maani hõlstides araabia hulgad, kes on justkui ajarännakul mõnest kõrbest Euroopa südamesse hõljunud. Kunagi oli Strasbourg saksa linn, siis prantsuse, nüüd….“ mõtiskles Anti Poolamets.