Tutvugem: Kaja Kallase “pärlid” suhtlemisel rahvaesindajatega

Rubriik Eesti On
- Updated
Kaja Kallas Riigikogu õpetamas.

“Ma pean tunnistama, et tundub, et teie tunnete minust rohkem puudust kui mina teist.”

“Mina küll ei tahaks teie kurjust täis maailmas elada. Tõepoolest, niivõrd palju sellist kurjust.”

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Kui ma olin opositsiooni kõige suurema erakonna juht, siis vaata, need asjad muutuvad, et nüüd, kui oled sina opositsioonis, tahad sina minuga suhelda, võib-olla mina ei taha praegu sinuga väga palju suhelda, kui see enne oli vastupidi.”

“Ja see, nagu ma ütlesin, see kiirtest ikkagi hõlmab seda, et sa pead selle tiku endale sügavale ninna ajama, /…/ põhiseadus ütleb, siin mul seda kaasas praegu ei ole, aga sõnastuse mõttes see mõte, põhimõte on inimese kehaline puutumatus. Nüüd kui me räägime testidest, siis see põhiseadus takistab inimesi sundtestida. Ma arvan, et siin on nii mõnigi Riigikogu liige, kes hakkaks selle vastu väga protesteerima, kui inimesed, kes tulevad, siis võetaks kinni, surutaks neile kindlasti see vatitikk ninna.”

“Teie vandenõuteooriad on muidugi väga hoogsad, aga mina ei ole lugenud vaktsiinipakendit ega infolehte, ma imestan, et te seda olete teinud.”

“Õigusriigis me peame lähtuma seadustest ja mul on ettepanek Riigikogule muuta seda seadust niimoodi, et arupärimiste tähtaeg oleks lühem.”

“Selle valge raamatuga seoses on mul veel see mõte, et kuigi homme me saame selle mingisse sellisesse esialgsesse formaati, et seda tutvustada, aga me tahaks kindlasti teha ka arutelusid, et tekiks n‑ö alt üles lähenemine, et mitte, et me oleme kõik selles olukorras olnud, kõik ühiskonna liikmed, et see ühiskond ei käiks kogu aeg kinni-lahti, vaid tegelikult igaüks juba teab, mida peab tegema, ja pakuks ka omalt poolt välja. Hea näide oli ju see, kui siin kriisi ajal kaubanduskeskustega minister rääkis läbi, millised on meetmed, enesekorralduslikud reeglid, mida nad ise saavad teha, ja nad tulid sellega välja.”

“Mina ei ole meditsiinitöötaja, mina olen hariduselt jurist ja mina ei tea kõike seda, mida peavad tervishoiuteenuse osutajad teadma. Küll aga olen ma loomulikult lugenud Euroopa Ravimiameti ravimiohutuse riskihindamise komitee otsuseid.”

Allikas: stenogrammid, 7. märts

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused