Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

TV3 avastas Martin Helme isiksuse uue põneva külje

-
10.02.2024

TV3 portaal vahendab:

„EKRE esimees Martin Helme tunnistas TV3 erisaates „Kuidas draakoniaastal õnn majja tuua?“, et oli nooruspõlves suur esoteerika fänn ja loeb ka täna igal aastal Igor Mangi ennustuse hoolikalt läbi.

Saatejuht Anna-Maria Veidemann-Makko uuris Martin Helme käest, kas ka tema vahel horoskoope loeb. “Ikka loen, tunnistan ausalt üles. Teismelisena olin ma väga suur esoteerikahuviline. Tänaseks päevaks on see vähenenud, aga Igor Mangi horoskoobi loen igal aastal tähelepanelikult läbi,” tunnistab Eesti kõige terasem poliitik.

Martin Helme näeb ka enda ja draakoni vahel sarnasusi – ei karda ta ei kedagi ega midagi: “Arusaamine, et mul on oma rada käia, on mul juba ammusest ajast. Kui ma vaatan praegust poliitilist olukorda, siis ma ei näe, et 2024. aasta tooks otsustavat läbimurret paremuse poole. Ei meile riigi ega rahvana ega mulle isiklikus plaanis. On vaja rügada, et mitte allapoole kukkuda. Üleüldiselt ma vaatan maailma, ma olen pessimist. Ma vaatan Eestit, ma olen pessimist. Ma vaatan oma elu, ma olen parandamatu optimist.”