Ukraina töölised viisid Tõrva valda koroonaviiruse

Eesti,
- Updated
©UU
Covid-19 proovid

Tõrva vallavanem teatab sotsiaalmeedias, et seni ilma ühegi koroonajuhuta pääsenud Tõrva vallas on diagnoositud esimesed viirusekandjad, haiguse tõid sinna Ukraina töölised.

“Minul Tõrva vallavanemana on selleteemaliste küsimuste vastamisest suhtluskanalid päris kuumad. Spekulatsioone, kes ja kus, on olnud erinevaid,” kirjutab ta. “Viimane ametlik info Tõrva vallavalitsusel ja minul pärineb 22. septembrist, kui Tõrva vallas oli jätkuvalt null juhtu, siis pöördusin selguse saamiseks terviseameti poole, kel kõige värskem info.”

Kuulduste selgitavaks vastuseks sai ta, et on leidnud kinnitust, et 20. septembril Tõrva valda saabunud kolm Ukraina töölist andsid Valga haiglas positiivse Covid-19 proovi.

“Kuna tegemist on karantiinikohustusega isikutega, kes hetkel pidavat viibima ka ranges isolatsioonis, siis kokkupuute võimalust teiste inimestega Tõrvas olles pidas terviseamet väikseks.”

UU

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused