Urmas Espenberg: Keskerakonna korruptiivne ja hoolimatu linnavalitsemisaeg peab lõppema

Eesti,
- Updated

Juba umbes kuu aega kestnud Haabersti hõberemmelga saaga jõudis lõpuks Riigikogusse. 22. juunil oli teema üleval Keskkonnakomisjonis. Näib, et nii mõnedki kartellierakondade juhtpoliitikud tahavad tekkinud probleemi pealt poliitilisi dividende võtta.

Nüüd, mil looduskaitsjatel on õnnestunud juba peaaegu kuu aega takistada Haabersti hõberemmelga maharaiumist, jõudis saaga otsaga Riigikokku, kus linnaametnikud olid sisuliselt esimest korda kabinetivaikusest välja toodud ja sunnitud kohtuma näost näkku nii looduskaitsjate kui ka piirkonna elanike esindajatega.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Keskkonnakomisjoni juht Rainer Vakra möönis, et keskkonnakaitse norme ja häid tavasid on Haabersti ristmiku rajamisel rikutud, kuid midagi enam teha ei saa. Ainus on õppetund tuleviku tarvis.

Kohalike korteriühistute juhid ja looduskaitsjad aga loodavad seista lõpuni ning saavutada siiski projekti muutmine.

Riigikogu Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna nõunik Urmas Espenberg nentis, et probleem on laiem kui ainult see õnnetu hõberemmelgas.

“Suur hulk puid on maha võetud, kaunis põlispärnade ja kuuskede allee Rannamõisa teel hävitatud ning seda kõike enam parandada ei saa. Uued puud kasvavad vähemalt 50 aastat. Et vältida taoliste probleemide kordumist tulevikus, on ainsaks võimaluseks tulevastel valimistel välja vahetada kogu pikki aastaid valitsenud ning üdini korrumpeerunud keskerakondlik linnavõimuaparaat!”

UU

Seotud lood: Tallinna Keskkonnaamet või hoopis Loodusrüüste amet? 

One commentOn Urmas Espenberg: Keskerakonna korruptiivne ja hoolimatu linnavalitsemisaeg peab lõppema

  • Avatar

    Jumal kui naljakas arusaam ehitustöödest,puid langetatakse kui vaja ja pärast kui vaja istutatakse uued.Vanu puid tulebki aeg-ajalt maha saagida sest nad on tugeva tuulega linnas eluohtlikud.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused