Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Uuring: valdav enamus Eesti inimestest pole Kaja Kallase ja tema valitsuse tööga rahul

-
08.05.2024
Üks hetke vihatumaid poliitikuid.
© UU

Peaminister Kaja Kallas on ühiskonnas juba pikka aega äärmiselt ebapopulaarne, aga võimuihalejatele omaselt ei arvesta ta rahva sooviga teda mitte enam näha.

BNS vahendab: “Valdav enamus Eesti kodanikest pole peaminister Kaja Kallase tööga rahul, selgub Ühiskonnauuringute Instituudi tellitud Norstat Eesti viimasest uuringust.

Valimisõiguslike eestimaalaste seas korraldatud küsitlusele vastanutest 29 protsenti märkis, et valitsus teeb oma tööd väga hästi või pigem hästi ning 66 protsenti vastas, et valitsus teeb oma tööd pigem halvasti või väga halvasti.

23 protsenti vastajatest kiidab heaks peaministri ja Reformierakonna liidri Kaja Kallase tegevuse, kuid 67 protsenti leiab, et  Kallas ei saa oma tööga peaministrina hakkama.”

Tõenäoliselt on see vähenegi toetus Kaja Kallasele pärit tema lojalistidelt, kes ei saa või ei taha välja öelda, et ebapädev peaminister tuleks välja vahetada. Sestap peab Kaja Kallas käima välismaal kiitusi lunimas ja sealgi on tema autasud nii-öelda liberaalilt liberaalile.

Reaalsust nägi Kaja Kallas Võrut külastades.

Uued Uudised