Vahemere paadipõgenikud hakkavad Eestisse ronima?

Rubriik Eesti On
Itaaliasse jõudnud migrandid hajuvad mööda maailma laiali.

Teisipäeval  saabus Bergamost Tallinna lennujaama 1986. aastal sündinud Gambia kodanik. Mees esitas kontrolliks Itaalia siseriiklikuks kasutamiseks ettenähtud isikutunnistuse. Kuna tegemist pole kehtiva reisidokumendiga, koostati talle ettekirjutus Eestist lahkumiseks ja määrati sissesõidukeeld üheks aastaks.

Itaalia annab üle Vahemere tulnud migrantidele vastavad tunnistused, mis lubavad neil Itaalias liikuda ja tõenäoliselt on gambialane asunud Euroopat mööda reisima, kusjuures temasuguseid võib olla tuhandeid.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Põhja prefektuuri töötajad koostasid teisipäeval lahkumisettekirjutuse 2002. aastal sündinud Egiptuse kodanikule, edastas prefektuur. Mees viibis Eestis seadusliku aluseta alates 18. septembrist.

Samal päeval koostati lahkumisettekirjutus ja sissesõidukeeld kolmeks aastaks 1971. aastal sündinud Ukraina kodanikule. Mees viibis Eestis seadusliku aluseta 107 päeva.

Seega on illegaalne immigratsioon ka Eestile probleemiks saamas, kuid tänu politseile neil siin pikka pidu pole. (BNS-UU)

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused