Väike-Maarjas avati kummastav multikulti propagandanäitus

Eesti,
- Updated

2. juunil avati Väike-Maarja raamatukogus fotonäitus pagulaste ja immigrantide integratsioonist Euroopasse.

Lavastatud fotodel on kujutatud pagulasi ja immigrante osalemas erinevates projektides. Projektides, mis väidetavalt aitavad neil Euroopa, s.h ka Eesti kultuuriruumi sulanduda. Nii näiteks on lavastatud fotod sellest, kuidas Eestisse toodud immigrandid teevad süüa või Rootsis olev immigrant töötab põllul. Iga foto all on kirjas riik, projekt ja rahasumma, mis kulutati immigrantide integratsiooniks. Näitusel eksponeeritakse ka kohalikke ehk Väike-Maarja vallas, Vao pagulaskeskuses elavaid tõmmusid inimesi.

Näituse külastaja saab koheselt teada kui suuri summasid pagulaste peale kulutatakse, kusjuures see on vaid väike osa tegelikest kuludest. Tegelikult on näitus selgelt poolik, sest puuduvad pildid – ja mitte lavastatud – pagulaste ning immigrantide enda korraldatud “integreerumise projektidest”. Pole mitte ühtegi fotot pommiplahvatustest, naiste ahistamisest, vägivallatsemistest põliselanike kallal ega isegi rahvamassidesse sõitvatest rekkadest.

Nii mõnegi kohaliku meelest paneb antud näituse esmaesitlus just Väike-Maarjas sügavalt nördima. See on justkui irvitamine väike-maarjalaste, eriti aga Vao põliselanike üle.

UU

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused