Vaktsineerimata kaitseväelased jäävad linnaloast ilma

Eesti,
- Updated
©UU
Kui eestlased pole valmis oma maad kaitsma, siis pole ka NATO-l põhjust seda teha. Pilt on illustratiivne.

Vaktsineerimisest loobunud ajateenijate puhul on väljalubade andmine piiratud maksimaalselt ühele korrale kuus, teatas kaitsevägi. Hambamehed küsivad selle peale, huvitav, kas neid lahingusse ka ei lubata..

„Suvise kutsega ajateenistusse saabunud kutsealuste seas olid ligi pooled juba enne teenistust vähemalt ühe vaktsiinidoosi saanud ning ülejäänud on enamuses valmis seda teenistuses olles tegema,» ütles kaitseväe peaarst kolonelleitnant Targo Lusti uudisteagentuurile BNS.

Eelmisel nädalal alustas teenistust ligi 2000 uut ajateenijat.

„Eelmisel aastal oli COVID tingimustes perioode, kus ajateenijad ei pääsenud pikalt väljaloale ja see omas otsest mõju nende motivatsioonile,“ ütles kolonelleitnant Lusti.

Ühiskonnas hakatakse üha enam vahet tegema vaktsineeritutel ja neil, kes seda pole teinud. Piiranguid tahetakse teha nii koolides, toitlustus- ja meelelahutusasutustes kui ka mujal.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused