Valitsusega rahulolematud päästjad nõuavad vähemalt Eesti keskmist palka

Eesti,
©Uued Uudised
Päästjad Toompeal palka nõudmas.

Lisaks väga paljudele, et mitte öelda enamikele Eesti inimestele ei ole valitsusega rahul ka päästjad, kes sarnaselt õpetajatega palgatõusus nõuavad.

Sotsiaalmeedias on käivitatud liikumine „Toeta päästjate palgatõusu“, kus on kirjas: „Kuumalaine võib olla möödas, aga kuumus päästjate palkade ümber aina kasvab!  Päästjate madal palk on Eesti riigi häbiasi ja sellega tuleb otsustavalt tegeleda!
Poliitik, pea oma sõna ja täida antud lubadus: 2023. a päästjale Eesti keskmine palk.

Päästjad on igas kriisis eesliinil, neid usaldab 96% Eesti elanikkonnast. Meie kõigi turvalisust tagades riskivad päästjad tihti oma elu ja tervisega.
Päästjatel tuleb jätkuvalt rabada perele normaalse toimetuleku tagamiseks mitmel töökohal. On absurdne ja häbiasi, et riik on loonud ning laseb püsida olukorral, kus inimesed, kes tagavad meie kõigi turvalisuse, ei saa tagada omaenda perede turvalisust.“

Lisaks on politseijuht Elmar Vaher meediale tunnistanud, et praegu on politseis tööl läbi aegade kõige vähem inimesi.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused