Vandeadvokaat Leon Glikman huvide konflikti ei näe, lisaks ei saa tema kinnitusel seostada advokaate klientidega

Eesti,
Sularaha, euro, raha, münt, mündid
Raha

Vastupidiselt Eesti Päevalehele, ei näe vandeadvokaat Leon Glikman rahandusministeeriumi poolt rahapesu uurima palgatud USA advokaadibürool mingit huvide konflikti. Ameerika õigusruumi hästi tundev vandeadvokaat Leon Glikman märkis, et huvide konflikt on USA-s terav teema ja advokaadibürood suhtuvad sellesse tõsiselt. “Kui vaadata puhtalt seda faktoloogiat, mida on kirjeldanud Eesti Päevaleht, siis oleks küllaltki raske praegu väita, et esineb huvide konflikt, kuivõrd ikkagi huvide konflikt on konkreetse asja põhine, mitte selle põhine, keda on kunagi advokaadibüroo esindanud,” selgitas Glikman ERRile.

Lisaks ei saa tema sõnul samastada advokaate klientidega.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

“Advokaadid sellega tegelevadki, et kliente esindada. /…/ Freeh on esindanud nii eraõiguslikke kliente kui ka valitsusi ja teeb väga tihedat koostööd Ameerika valitsusega, nii et selles mõttes kogu see väga paksudes värvides esitatud emotsionaalne lugu on tegelikult kõige labasema triviaalsuse tõdemine,” sõnas Martin Helme.

“Pädevus, kogemus ja sidemed oli sellel firmal, mille me lõpuks välja valisime, kõige muljetavaldavam. Ma ei näe küll mingit põhjust seda lepingut katkestada. Pigem vastupidi – seda, et niisugune mõte üldse lauda käiakse, pigem annab mulle kinnitust, et me oleme väga õigel teel,” rääkis Helme.

5 commentsOn Vandeadvokaat Leon Glikman huvide konflikti ei näe, lisaks ei saa tema kinnitusel seostada advokaate klientidega

 • Avatar

  Palgake siis Lavly asja uurima ja kindel et rahapesujürgen saab tulevikus rahulikult magada. Praegune peavoolu hala sellepärast ongi et liiga paljudel on näpud rasvased.

 • Avatar

  EPL ja ülejäänud marksistlik liberaalne vasakpoolne meedia näeb parempoolsusel, eriti veel konservatiivsusel tohutud ”huvide konflikti”. Aga, mida sa idiootsuselt ikka rohkem tahta.

 • Avatar

  Miks Glikmanilt poolik tsitaat. Ta ju ütles, et tema arvates mingit raha tulemas pole. Lisaks sellele tõi ta nii mõndagi kritiseerivat välja. Võiks ju ausalt käituda.

 • Avatar

  Mina julgeksin mõnd advokaati seostada väga nt prokuratuuriga, kes minu arusaamise kohaselt nende klient on ja kelle aitamise see, keda tema aitama peaks kinni maksab.
  Advokaadid on klientidele ikka jõhkrat jama rääkinud ja proksi nõuannete kohaselt.
  Eesti on korruptiivses plaanis nii läbi põimunud kõikvõimalikest valedest ja kokkumängudest, et on praktiliselt võimatu kedagi usaldada.
  Aga see ju vandenõuteooria, on ju?

 • Avatar

  Liberaalne peavoolumeedia näeb kõike ja teab juba, kes süüdi ja kes mitte 😀 😀 😀

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused