Venekeelne ühiskonna osa on raevus Kaja Kallase väljaütlemiste pärast pensionäride kohta

Eesti,
- Updated
©UU
Kaja Kallas ajas Jüri Ratase valijad tigedaks.

Kui Kaja Kallase tänased väljaütlemised Riigikogus pahandasid suurt osa eestlaskonnast hingepõhjani, siis peaministri sõnad pensionäride aadressil on jõudnud ka venekeelse kogukonnani ja seal ollakse eriti raevus.

“Kõik pensionärid ei ole abivajajad. Minu vanemad on pensionärid ja nad ei ole abivajajad,” vastas Kallas küsimusele, mis puudutas kõikidele üksi elavatele eakatele kõrge energiahinna automaatset kompenseerimist. Teatavasti on Kaja Kallase isa Riigikogu liige, keda on seostatud 10 miljoni dollari afääriga.

Venekeelsed kommentaatorid viitavadki sellele, et Kaja Kallase isa on väidetavalt seotud eelnimetatud afääriga, et Siim Kallas saab Riigikogu liikme ja ühe komisjoni esimehena 5700 eurot palka, et tütar on üles kasvanud luksuses ega tea midagi tõelisest elust.

Keskerakonnal läheb nüüd raskeks, sest Jüri Ratase ja Kersti Kaljulaidi “omad inimesed” on nüüd vihased. Kaja Kallas on Eesti ühiskonna põhjalikult lõhki ajanud.

Valik kommentaare, tõe huvides originaalina – need kommentaarid on just Kaja Kallase, mitte Eesti omariikluse vastu.

Неужели у неё нельзя отобрать мандат или как это называется? Просто дрянь!

Ну и вот. Какие родители ахреневшие, такая и дочь. Так же как и отец обваровыет своё население из их же налогов. От осины не родятся апельсины.

Она вообще в своем уме??? Kогда-то народ Марту Лару на доходы “низов” общества собрал продуктов с доставкой. Может и эту мадаму посадить на месяц-другой пожить уложившись в пенсию ОБЫЧНЫХ пенсионеров … Ну слов нет..

Просто она никогда и ни в чем не нуждалась. Откуда знать ей. Да и нам, откуда знать, что такое голод. Так же и она не понимает нас. 500€ или 5000€ это огромная разница между достатком людей.

Совести ни на грамм, зарплата в 10 раз больше, куда уж им понять простых людей!

Извините, но она е*анутая!

Конечно!!! Папа все для этого сделал…. а кто и кем бы ты была если бы не папа?!

Такие высказывания произносят публичные персоны, абсолютно оторванные от реальной жизни. Эти люди настолько комфортно пребывают в “своем мире”, что им просто всё равно, что говорить и что делать. И они преспокойно выставляют напоказ свою глупость и некомпетентность. И их это не беспокоит: им всё равно.

Это то правительство, которое мы заслужили?

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused