Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

VIDEO Eesti-vaenulikud tegelased tahavad riigilippu teotada, aga hammas ei hakka kuidagi peale

-
17.10.2021
Laadime sisu...

Youtube`s võib näha lindistust 8. oktoobrist, kus neli noort üritavad Jakobi 34 aadressil Tartu Hoiu-laenuühistu peamaja ees maha rebida Eesti lippu ning pärast pikka pusimist see neil ka õnnestub. Ilmselgelt on tegu purjus inimestega, kes teevad laksu all seda, mis kainenagi meeltes.

Ühistegevuse Uudised kirjutab:

“Nädalapäevad tagasi, 8. oktoobril, võitlesid neli “lumehelbekest” visalt Tartu HLÜ peamaja ees aadressil Jakobi 34 Tartu Eesti lipu ja Tartu Hoiu-laenuühistu lipu vastu. Et võitlus oli ebavõrdne (ikkagi 4 “lumehelbekest” 2 lipu vastu), pidid lipud pärast visa võitlust siiski alla vanduma.

Head “lumehelbekesed”, kes te selle “kangelasteoga” maha saite. Tegite pulli ära, saite naerda, sellega on ühel pool ja rahu majas. Nüüd olge head, astuge järgmisel nädalal (see, mis algab 18. oktoobriga) tööajal Tartu Hoiu-laenuühistust läbi, tooge ära viidud Eesti lipp kaasa, ostke ehituspoest kaks lipuvarrast ja kümmekond lühikest naela, millega lipud varda külge naelutada.

Juhatuse esimees Andro Roos peab teile loengu meie kodumaast, Tartu Hoiu-laenuühistust, nende sümbolitest, tööst ja austusest. Seejärel sooritate lippude tagasi panekuga praktilise eksami ja näitate tegudega, et ka “lumehelbekestest” võivad saada täisväärtuslikud Eesti mehed ja Eesti naised, Eesti Vabariigi austusväärsed kodanikud.

Me ei poolda karistamist ja seetõttu ei ole eelkirjeldatud tegevuskava järgides mingit mõtet koormata politseid selle vahejuhtumi lahendamisel. Usume mõistuse võidukäiku ja sellesse, et saame need asjad kodanikena omavahel kenasti lahendatud. Me usume teisse ja teie ausameelsusesse. Aga vaadake ka video ära, saate korraga nii nutta kui naerda.”

Kommenteerib ühiskonnateadlane Peeter Espak:

“Üheks positiivseks arenguks revolutsiooniliste ja progressiivsete jõudude puhul viimase 100 aasta jooksul on kujunenud see, et revolutsionäärid ja progressiivne noorus ei saa isegi organiseerudes ja üksteist abistades hakkama ka kõige lihtsamategi revolutsiooniliste tegevustega.

Isegi riigilipu teotamine nõuab peaaegu üleloomulikku pingutust, mis on teravas kontrastis vastavate inimeste aatekaaslastega aastast 1917, kui suudeti edukalt isegi ristleja suurtükist tuli avada, igati toimivalt käivitada koonduslaagrite mehhanism, üleriigiline teisitimõtlejate hukkamiskampaania ning maailmarevolutsioon.

Seega olgem ehk tänulikud veganlõunatele ja mittebinaarsete ning teiste 74+ sugude ideoloogiatele – sest kui vastavad inimesed oskaks näiteks hoopis püssi lasta või ka võidelda päriselt oma eelkäijate moel, oleks me kõik ühes parajas jamas!”

Kuigi hoiu-laenuühistu tahab asja rahumeelselt lahendada, ei tohiks ühiskond sellistest juhtumistest mööda vaadata ja mingi karistus peaks järgnema – muidu pole sel riigil mõtet. Küüditamispäeval Tallinna Vabaduse platsil jalaga küünlaid laiali peksnud putiniste nimetas tollane peaminister Jüri Ratas ju pelgalt huligaanideks ja üha uued riigivastased said sellest innustust.