Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

VIDEO: EKRE fraktsiooni juht Siim Pohlak kutsub rahvast reedel Toompeale meeleavaldusele: “Eesti inimeste tugi on meile väga oluline.”

-
28.08.2019
Laadime sisu...

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Riigikogu fraktsiooni esimees Siim Pohlak kutsub inimesi reede hommikul kell 9 Toompeale toetama meeleavaldusel praeguse valitsuse jätkamist.

Samal ajal toimub Riigikogus erakorraline istung, kus arutatakse opositsioonis oleva Reformierakonna algatatud umbusaldusavaldust Jüri Ratase vastu.

Pohlaku arvates ei ole umbusavaldus põhjendatud. “Jüri Ratas on oma tööga hästi hakkama saanud. Tema juhitav Keskerakonna, EKRE ja Isamaa valitsus on teinud ja on tegemas mitmeid Eesti inimestele olulisi otsuseid. Mina leian, et selline umbusaldusavaldus on praegu vastutustundetu ja puhas poliitiliste punktide korjamine.”

Pohlak kutsub kõiki üles tulema reede hommikul Toompeale oma meelsust näitama.

“Vaadates missugune vastutuul puhub peavoolumeedias sellele valitsusele ja vaadates, millistes tingimustes nad tööd peavad tegema, siis ma usun, et Eesti inimeste tugi on väga oluline. Minu meelest on praegune valitsus just Eesti inimese peale mõtlev valitsus. Alkoholiaktsiisi alandamine, erakorraline pensionitõus, pensioni teise samba reform, käivad arutelud kütuseaktsiisi alandamiseks. Me teeme selles koalitsiooonis inimestele olulisi asju. Head inimesed, tulge ja näitame üheskoos, et te seisate nende asjade taga, mida me ära tahame teha.”

UU