VIDEO: Henn Põlluaas Taavi Rõivasele: saage üle sellest, et praegune valitsus ei vii ellu teie poliitikat

Eesti,
- Updated

EKRE liige, riigikogu esimees Henn Põlluaas soovitas Reformierakonnal leppida sellega, et praegune valitsus viib ellu enda, mitte opositsiooni poliitikat.

“Saage lõpuks üle sellest ja saage aru sellest, et tänane valitsus ei vii ellu Reformierakonna ja Sotsiaaldemokraatliku Erakonna poliitikat, vaid justnimelt selle koalitsiooni poliitikat ja sellega tasuks leppida. Võib-olla see annaks siis võimaluse ka koostööks ja sisukaks mõttearenguks,” ütles Põlluaas ETV saates “Esimene stuudio” Taavi Rõivasele.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Põlluaasa sõnul töötab uus valitsus väga hästi. “Loomulikult, meil on erinevaid arusaamu ühes ja teises küsimuses, aga ma olen kuulnud nende meie kolleegide käest, kes on olnud Reformierakonnaga varem valitsuses, et sellist koostööaldist õhkkonda ei ole varem olnud,” lisas ta.

 

Kommentaarid

4 commentsOn VIDEO: Henn Põlluaas Taavi Rõivasele: saage üle sellest, et praegune valitsus ei vii ellu teie poliitikat

  • Avatar
    Lehelugeja

    Henn Põlluaas võiks olla järgmine Eesti president. Tasakaaluka, väärika ja eestimeelse inimesena sobiks ta selleks ideaalselt.

  • Avatar
  • Avatar

    Niipea kui Reformierakonna toetus praktiliselt võrdsustus Keskerakonnaga, hakkas ERR läbi viima PR-kampaaniat oma lemmikerakonna toetuseks. No milleks oli vaja suurelt välja kuulutada nn “tulumaksureformi” otseülekannet, kui tegemist pole mingi reformi ega uue ideega, vaid Kaja Kallas võttis sahtlist välja vana paberi, et erakonna hapuks läinud olukorda parandada. Aga ERR oli vist ainus portaal, mis selle selgelt PR´-ürituse üle kandis ja rahvale kandikul pakkus, lisaks veel teisteski saadetes(Pevkuri intervjuu) seda saatejuhid ilmtingimata üle kordasid. Kas ERR avaldab ka teiste parteide PR´-tekstid ning videod samamoodi ja täies mahus? Häbi ERR…

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused