VIDEO I Martin Helme EKRE suvepäevadel: kuidas saavad poliitikud kliimat muuta, aga inflatsiooniga ei saa midagi ette võtta?

Eesti, Video,
- Updated

Tänavu kümne aastaseks saanud Eesti Konservatiivne Rahvaerakond tähistas nädalavahetusel Saaremaal Mändjalas üheksandaid suvepäevi, mille avas erakonna esimehe Martin Helme sütitav kõne.

“Erakond asub tööle selle nimel, et järgmist valitsust ei saaks moodustada ilma EKRE-ta,” ütles Helme, kelle sõnul seisab Eestil ees raske sügis ja talv.

„Eestis on kontrolli alt väljunud pöörane inflatsioon. Iga kuu tuleb kinnitus sellest, et me jääme viiendiku võrra vaesemaks. Aga ei vasta tõele, et seda ei saa muuta. Meile räägitakse aastast aastasse, et kliimat suudavad poliitikud muuta, aga inflatsiooniga ei saa midagi ette võtta. See jutt lihtsalt ei klapi,“ ütles Helme.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused