Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

VIDEO I Sotsist terviseminister näitab eeskuju: mokatubakas põske!

-
20.10.2022
Laadime sisu...

Tervise- ja tööminister Peep Peterson (SDE) jäi eilses riigikogu infotunnis vahele vargsi mokatubaka tarvitamisega, mis inimestes vastakaid tundeid tekitab.

Video pakub paljudele TikToki kasutajatele nalja ning tundub, et mitmed mõistavad mehe nikotiininälja rahuldamise vajadust. „Järgmise asjana vennal litib ja peab seletama hakkama seal,“ naeris üks.

Kuid kihavas kommentaariumis heideti ette, et terviseministrile ei ole kohane mokatubakat kasutada. „Miks alati need terviseministrid just vastupidist endast näitavad?“ väljendas üks kommenteerija pettumust. Paljude silmis jäi küsimärgi alla, kas selline käitumine on ikka eeskujulik.

Videos on näha, kuidas igavlev minister Kaja Kallase vastuse ajal parlamendi ees istudes taskuid kobab, siis tema kõrval istuvale maaeluministrile Urmas Kruusele vett pakub. Kui see keeldub, siis tõstab klaasi enda ette ning pistab nikotiinipadja salamisi huule alla. Seejärel valab endale vett ja vaatab süütult ringi justkui midagi poleks juhtunud, käitudes nagu kass, kes salaja laua pealt juustu näppab.