Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

VIDEO JA GALERII Martin Helme erakonna volikogul: „Me tuleme tagasi võimsamana!”

-
13.02.2021
Laadime sisu...

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna (EKRE) tänasel volikogul Türil rääkis erakonna esimees Martin Helme muutunud olukorrast ja toimunud võimupöördest, kus eelmine valitsus kukutati jõuametite operatsiooni käigus, et ära hoida rahvahääletus abielu teemal ja hoida ära rahvale hääle andmine.

„Opositsiooni rollis oleme kindlasti väga jõulised, kuid oluliselt intelligentsemad ja sisulisemad, kui oli seda Reformierakond,“ ütles Helme.

Ta märkis, et võimupöördega kaasnes rahvuskonservatiivide toetuse kasv, kuu aja jooksul on erakonnaga liituda soovijaid tulnud üle 500.

Helme lisas: „Jõudsime valitsuses olles palju ära teha, aga töö jäi pooleli ning töötame selle nimel, et valitsusse tagasi saada ja seda tööd jätkata.“

EKRE volikogu päevakorras oli lisaks erakonna esimehe Martin Helme ülevaatele poliitilisest olukorrast, auesimehe Arnold Rüütli pöördumine ja poliitiline avaldus.

EKRE volikogusse kuuluvad erakonna auesimees, esimees ja aseesimehed, erakonna parlamendiliikmed, kongressil valitud volikogu liikmed, ühenduste esimehed ning maakonna- ja linnaühenduste esimehed.

Maakonna- ja linnaühenduste volitusel kuulub täiendavalt volikogusse üks esindaja iga 300 liikme kohta.