VIDEO Jaak Madison aastalõputervituses: “Hoidke üksteist”

Eesti, Video,

Euroopa Parlamendi saadik Jaak Madison võtab aasta kokku oma videotervituses,kus annab ülevaate eurokoridorides toimunust.

Madison ütleb muu hulgas, et aastale andis tooni konservatiivsete jõudude esiletõus ning et järgmine aasta ei tule kerge Eesti jaoks Euroopa Liidus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

2 commentsOn VIDEO Jaak Madison aastalõputervituses: “Hoidke üksteist”

  • Avatar

    Madissonilegi ja Tema perele kõike ilusat! Ära ise kah uhkeks mine, koht kus istud, annab võimalusi väga nn. “Rasva minna”. Oleks kah hääletand just Madissoni, Baruto, üks mees oli veel, kelle poolt. Kuna EKRE sai kõigi tuttavate ja sugulaste, ka lähisugulaste hääled, ning küsitlused näitasid pigem võitlust esikoha mimel Refil ja Keskil, siis andsin hääle tundmatule keski kandidaadile. Seda pikalt üle 15 aasta ja lootus täitus hoopis kummalisemal moel. Jaak on kindlasti oma pereringis õnneseen. Seega ikka poliitikasse mu soovid ja soovitused. Hoidke ona erakonna esiliikmeid nüüd kogenumatena nati tagasi, tehke ära need põhiasjad. Hoidke Ratase Jüri, sest ta on näidanud end ühe parima liidrina nii erinevaid ilmavaateid koos hoidmas. Ja vähemalt 4 aastat pidage vastu. Vaja on 8 ja vaja on rahvaaalgatust, presidendi kii moraalse liidri osehääletust ( mitte seadusi algatav dimtaator, vaid neid otse ja jõuga lõpetada suutva autoeriteedi tekitamist ). Nja selle USA kui aina avalikumalt ebamoraalselt käituva liitlase suhtes mingisugusegi selgroo kasvatamist. Austus pole hirm. Austus on lugupidamine. Hirmuga lugupidamist ei saavuta. Madisson aga on lugupidamise juba saavutand, niipalju, kui ma olen kursis Tema keskmisest raskema elulooga ja nende püüetega alati olla korrektne ja mitte lahmida.

  • Avatar
    Sinu valija

    Tänan heade soovide eest! Ole ka ise tugev!

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused