Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee
 

VIDEO Mart Helme: Kaja Kallas ei saa aru, et ta on suures poliitilises mängus vaid ettur

-
11.02.2021
Laadime sisu...

Vahepealne vaikelu Riigikogus on lõppemas ning nädalat kokku võttes ei suuda EKRE saadik Mart Helme ära imestada, kui nõrgalt esineb peaministriks tõusnud Reformierakonna esimees Kaja Kallas.

Eilses infotunnis saadikute küsimustele vastates jättis ta taas väga saamatu mulje, lisaks ta ka valetas saadikutele otse näkku.

Mart Heme: „Paraku ei saa ta aru, et ta on selles suures poliitilises mängus vaid üks väike etturikene. Kui ta kiiremas korras ei ole võimeline arenema ja poliitiliseks autoriteediks muutuma, siis pole Reformierakonnal tõenäoliselt valikut ja ta peab Kallase välja vahetama.“

Vaktsineerimise küsimustes keerutati. Konkreetseid vastuseid ei saadud  ka korruptsiooni puudutavates küsimustes, mis näitab Helme sõnul, et Reformierakond on korruptsioonitaluvuse lävendit oluliselt langetanud. Loomulikult tuleb juttu ka Mailis Repsi kaasusest.

Ta pidas kõnekaks ka, et Keskerakond hääletas nende presidendi otsevalimiste eelnõu päevakorrast väljavõtmise poolt – seega tegi Keskerakond väga piinliku kannapöörde.