VIDEO: Mart Helme: poliitiline klikk käsitleb Eestit neile Brüsseli poolt antud läänivaldusena

Eesti,

Meie praegune poliitiline klikk käsitleb Eestit neile Brüsseli poolt antud läänivaldusena, kus nad peavad vasallitruudusest tulenevalt kõigepealt lääniisanda soove täitma ja alles seejärel oma talupoegade ehk siis antud juhul Eesti rahva tahtmistega arvestama, ütleb Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme Objektiivile antud intervjuus.

Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna esimees Mart Helme räägib usutluses Objektiivile Indrek Tarandi provokatsioonist, rändeleppest aga ka teda kaudselt tabanud süvariigi ähvardustest.

“Kuidas me oleme jõudnud riigis, mis just nagu alustas 27 aastat tagasi kõrgendatud ootustega, siia punkti,” küsib EKRE esimees Mart Helme.

“Me olime 27 aastat tagasi nii veendunud, et nüüd me oleme Euroopas ja demokraatlike riikide peres, meil on arvamusvabadus ja õigusriik, kedagi ei tohi kiusata ega alandada. Kõikidel on õigus vastulauseks. Kõik saavad solvamise ja väärikuse alandamise pärast pöörduda kohtu poole. Nüüd me näeme aga, et see kõik on jama. Midagi sellist ei ole,” räägib Helme.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused