VIDEO Martin Helme Portugalis: me peame ohus olevat Euroopa tsivilisatsiooni kogu jõuga kaitsma

Eesti,
- Updated

Mai lõpus toimus Portugalis, Cascaisis, Euroopa Parlamendi grupi Identiteet ja Demokraatia (ID) koosolek, kus osales ka EKRE esimees Martin Helme. Eesti rahvuskonservatiivide juht pidas ühtlasi ka kõne.

Oma kõnes ütles Martin Helme, et kristlik Euroopa tsivilisatsioon seisab silmitsi hävitamise ohuga. “Ja loomulikult on Euroopa tsivilisatsioon midagi, millest ma väga hoolin. See on osa meie kõigi pärandist. See saab alguse antiik-Kreetast, saarelt, neli ja pool tuhat aastat tagasi, antiik-Kreekast, antiik-Roomast, jõuab kristluse sünnini, seejärel muidugi feodaalsüsteemi tekkimiseni ja ususõdadeni 17. sajandil ja rahvusriikide sünnini,” kirjeldas ta.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Martin Helme sõnutsi peaksid kõik eurooplased olema uhked meie tsivilisatsiooni laienemise üle teistele kontinentidele, kuigi see on miski, mida praegu põlastatakse.

“Euroopa tsivilisatsioon on hea, see on midagi, mille üle võib uhkust tunda. See on parim ning kõige kaunim, kõige produktiivsem, kõige vabam, kõige õiglasem tsivilisatsioon, mis on kunagi eksisteerinud. Praegu näeme me väga süsteemseid katseid selle hävitamiseks. Meie peame kaitsma oma tsivilisatsiooni, sest seda kaitstes kaitseme me ühtlasi oma rahvuslikku identiteeti ning ilma identiteedita, ilma selge, defineeritud ja loogilise milletagi, mis on igas inimeses, ilma selleta oleme me vaesemad ja ka palju lihtsamalt manipuleeritavad,” sõnas ta.

EKRE esimees lisas, et üks asi, mida me samuti peame ütlema valjusti välja ega tohi häbeneda, on tõsiasi, et Euroopa tsivilisatsioon on kristlik tsivilisatsioon ja see on valge ühiskond.

“Milline siis on kõige tõhusam viis ühe tsivilisatsiooni hävitamiseks? Seda on tehtud meie kõigi silme all vähemalt 50-60 aastat, labastades või hävitades meie tsivilisatsiooni hoidvaid peamisi institutsioone. Nende peamine sihtmärk on loomulik perekond ja rahvusriigid, sest see on liim, mis hoiab ühiskonda koos – loomulik perekond ja rahvusriigid. Nii et need kaks tuleb hävitada. Esimest hävitatakse muidugi geiõiguste ja transsoolisuse hullusega ja kõige muu sellisega. Ning rahvusriikide hävitamine toimub muidugi massiimmigratsiooni kaudu,” hoiatab Martin Helme.

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused