VIDEO! Martin Helme: valitsuses hakkame kohe kokkulepitud plaane ellu viima

Eesti,
- Updated

EKRE Riigikogu fraktsiooni esimees ja tulevane rahandusminister Martin Helme räägib mööduva nädala poliitikasündmustest.

Sel nädalal üritas Reformierakonna esimees Kaja Kallas Riigikogus ennast ja kahe erakonna liitu meeldivaks teha, kuid pidi tõdema, et see katse nurjus. Vastasrind teda pärast sisutühja, kuid ähvardavat sõnavõttu eriti ei kiusanud.

Kolmapäeval Riigikogu ees esinenud Jüri Ratas pidi seevastu kogema opositsiooni pahatahtlikku norimist, kuid sai oma toetuse saadikutelt kätte. Seega on Keskerakonna, Isamaa ja Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna koalitsioonil tee võimule avatud.

Videoloos jutustab Martin Helme toimunust täpsemalt.

Kommentaarid

One commentOn VIDEO! Martin Helme: valitsuses hakkame kohe kokkulepitud plaane ellu viima

  • Avatar
    Elmer Hill

    Pange valitsus tööle ja ignoreerige mängupresidendi võimalikke takistusi, vajadusel näidake talle koht kätte.Ning kindlasti tõstatage küsimus selle brüsseli hüpiku seaduslikkus naaberriigi juhiga kohtumisel: kes volitas, miks ei teadnud sellest ei RK, RK väliskomisjon ega valitsus?Mida räägiti kinniste uste taga?Kas isehakanu lubas midagi, mida võib võtta reetmisena?Ehk leiate põhjuse käpiku tagandamiseks.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused