VIDEO: Minister Raul Siem päästab maapostkontoreid

Eesti, Video,
- Updated

Väliskaubandus- ja infotehnoloogiaminister Raul Siem saatis Eesti Posti juhatuse liikmetele kirja, millega peatatakse postiasutuste sulgemised, sealhulgas juba algatatud otsused.

“Vaatamata asjaolule, et universaalse postiteenuse mahud on aastast aastasse vähenenud, on sellel teenusel jätkuvalt oluline sotsiaal-regionaalne mõõde ja selle kvaliteetne osutamine on oluline riigi kõikidele elanikele,” märkis minister Eesti Postile saadetud kirjas.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kui siiski osutub hädavajalikuks mõne postiasutuse sulgemine, siis tuleb see eelnevalt kooskõlastada majandus- ja kommunikatsiooniministeeriumiga.

UU

5 commentsOn VIDEO: Minister Raul Siem päästab maapostkontoreid

 • Avatar

  e-valimised on rängalt põhiseaduse vastased. Sellised valimised, kus osa rahvast käib ausalt jaoskonnas valimiskasti juures, osa aga skeemitab nurga taga arvutis, on sama hea kui püstitada keset platsi väga vinge ja lukkudega uks, kuid seinad jäävad ehitamata. Või nt lasta pool häda WC-st alla, pool aga pükstesse. Pükste rikkumine on ikka garanteeritud.

 • Avatar

  Miks? Mis sul e-valimiste vastu on?

 • Avatar

  Saage omwti aru, et kogu EKRE tehtud töö on mõttetu ja nullitakse ära kui e-valimistega midagi ette ei võeta.

 • Avatar

  Põhiülesanne Sulle: e-valimised kui väga oluline põhiseadusevastasus, mitte lihtsalt “riive”: täiel määral kaotada ja algatada menetlused eelmiste e-valimiste asjas!

  • Avatar

   Just! Eelmised menetlused ka tuleb läbi vaadata. Sealt on oodata mitu kilekotitäit RE kuritegusid ja mitu meest saab poliitikast otse rootsi kardinate taha paigutada,et ei segaks töökaid eestlasi.

Kommentaarid on keelatud

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused