VIDEO | Tapa vallavanem Valdo Helmelaid: “Tapa on nagu lihvimata teemant”

Eesti, Video,
- Updated

Varem pigem Järvamaaga seotud olnud Tapa vallavanemaks valitud endine diplomaat Valdo Helmelaid (EKRE) leidis põneva väljundi Lääne-Virumaal. Valdo Helmelaid räägib oma tegemistest ja plaanidest Tapa vallavaemana, Tapa kandi muredest ja rõõmudest ning sellestki, millised seosed tal endal paigaga on.

Tapa vald on omavalitsus Lääne-Virumaal, mis piirneb suures osas Kõrvemaaga, Tapa tunnusteks on suur ja ajalooline raudteesõlm ning seal baseeruv kaitsevägi koos liitlastega. Suuremaks keskuseks on veel Tamsalu ning looduslikult kauniteks paikadena võib nimetada Porkunit ja Jänedat.

Valdo Helmelaid on pärit Tallinnast. Ta on töötanud diplomaadina Hiinas, Venemaal ja Taanis, juhtinud rahvusvahelise koostöö valdkonda Päästeametis ning olnud siseminister Alar Lanemani nõunik.

 

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused