VIDEO Vaata, millist “Põhjamaade tulevikku pakuvad Kallas ja Reps

Eesti, Video,
- Updated

Laupäeval teatasid Reformi- ja Keskerakond jällegi, et nende eeskujuks olevat Põhjamaad.

“Välispoliitikas plaanib uus võimuliit Eesti mainet taastada just põhjamaa väärtusruumis, et olla innovaatiline ja avatud Põhja-Euroopa riik,” teatas Kallas.

Näiteks Rootsi (ja ka Soome läheb sama teed) on tuntud sisserändetaustaga kuritegevuse, põlisrahva tõrjumise ja migrantide ülistamise, no-go-tsoonide ning pidevate plahvatuste ja tulistamiste poolest. Need riigid on ohverdanud turvalisuse, et ise Kolmanda maailma prügikastiks muutuda, kusjuures võõrad ähvardavad põlisrahvast välja saata (araabia partei Rootsis).

Siinkohal tasub veelkord üle vaadata “sallivusliku” Rootsi tegelikku nägu. Kui rootslastelt küsitakse, kas nad on valmis võtma pagulasi enda juurde elama, vastavad eranditult kõik jaatavalt. Kui aga reporter toob sinna mehe, kes vajab otsekohe peavarju, siis hakkavad kõik keerutama ja leiavad põhjuse keeldumiseks.

See näitab kogu Lääne sallivussüsteemi reaalsust – migrante oodatakse, kui nende eest hoolitseb riik, “sallijad” ise aga tahavad eemale jääda või saada osa ainult migratsiooni helgemast poolest, mitte aga reaalsetest tagajärgedest.

Videot näeb ka SIIT

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused