Rahvuskonservatiivne uudiste- ja arvamusportaal
Saada vihje: info@uueduudised.ee

Võimust ilma jäävad sotsid ja poliitoravad hakkavad üha enam tänavapoliitikale mõtlema

-
22.03.2019
Jürgen ligil tuleb varsti siiski tugitoolist tõusta, dressid selga panna, plakat kätte võtta ja asuda protestima “natsiriigi” vastu.
© Jürgen Norkroos/Õhtuleht

SDE ja Reformierakond, kellel võimupirukas käest libiseb, on asunud ajama poliitikat, mis neile siiani “pööbli” võitlusena tundus, kuid nüüd näib survevahendiks sobivat.

Alles kirjutas Õhtuleht: “Sotsid kutsuvad inimesi barrikaadidele? “Ärge jääge oma liistude juurde, tegutsege!”.” Äärmusvasakpoolsete üleskutse oli sedavõrd räige, et Ossinovski tõttas inimesi maha rahustama – see polevat mõeldud revolutsiooni avasignaalina.

Nüüd kirjutab ka Jürgen Ligi oma FB-postituses: “Põhjus tulla tänavale. Projekt Ratas peaministriks! tõotab maksta tuleviku pensionid, tulumaksu ja hinnatõusu.” Seda kirjutab mees, kes on alati tõrvikurongkäiku ja rahvuskonservatiivide meeleavaldusi mõnitanud. Kas võimuta jääv patriits pöördub pööbli radadele?

Võim on ikkagi nii magus, et liberaalid ja vasakäärmuslased on valmis selle nimel ühiselt “Internatsionaali” lauldes barrikaadidele sammuma. Isegi kui see “ettevõtjate erakonda” sotsiaaldemokraatiaga ühele pulgale seab.

Peamiseks võitlusvahendiks jääb sellele tandemile tõenäoliselt endiselt laim, valetamine ja vassimine. Kuid ometigi on märgata, kuis pärast valimisi on tänavatele hakanud ilmuma survegrupid, kelle on sinna läkitanud senised võimulolijad, kellel on vesi ahju sattunud.

UU