EKRE ettepanekul eraldati põllumajandusele veel viis miljonit

Eesti, Uudised,

Eesti Konservatiivne Rahvaerakond (EKRE) on alati näoga maarahva poole olnud ning tänu EKRE ministrite pingutustele ja valitsuspartnerite toele leiti põllumajandusettevõtetele üleminekutoetusteks veel viis miljonit eurot.

Ka Riigikogu rahanduskomisjon toetas valitsuse ettepanekut eraldada 2020. aasta riigieelarves täiendavad viis miljonit eurot põllumajandusettevõtete üleminekutoetuseks – ettepaneku kohaselt on üleminekutoetuseks ette nähtud summa tuleval aastal 10,3 miljonit eurot.

Läinud kolmapäeval riigieelarvega koos heaks kiidetav rahanduskomisjoni ettepanek sisuliselt kahekordistab riigieelarves algselt ette nähtud üleminekutoetuse.

UU

Kommentaarid

2 commentsOn EKRE ettepanekul eraldati põllumajandusele veel viis miljonit

  • Avatar

    Riiklikud toetused on SAATANAST – riik peab SOODUSTAMA seadusandlusega mitte raha jagama.
    Jagamiase juures tekivad aga jällegi igatsorti “erilised” ja käte määrimised.
    Meenutab korralikku NLiitu jälle kus “valitsus” jagas pappi holoppidele, et need vähem möliseksid.

  • Avatar

    Ju see unustamine Püha Lemetti pandud miin oli. See et minister eelarvet ise koostab on sama hea jutt kui et ta omast taskust preemiat maksab. Kuked ja muud pudulojused on küll maaeluministri haldusalas kuid see ei anna neile õigust teemas jama ajada.

Kommentaarid on keelatud

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused