EKRE korruptsioonitoimkond: Pärnu volikogu juht Metsoja on endale hüve määrates patustanud

Uudised,
- Updated

27.03.2018 edastas EKRE Korruptsioonivastase toimkonna juhataja Kert Kingo Politsei- ja Piirivalveameti Korruptsioonikuritegude büroole kuriteoteate selle kohta, et Riigikogu liige ja Pärnu Linnavolikogu esimees IRL-liige Andres Metsoja on rikkunud seadust.

EKRE Korruptsioonivastase toimkonna juhi Kert Kingo sõnul osales Andres Metsoja Pärnu Linnavolikogu 13.11.2017 istungil talle endale volikogu tööst osavõtu ja esimehe ülesannete täitmise eest hüvituse (tasu) tõstmise arutelul ja otsustamisel, millega on rikkunud toimingupiirangut korruptsioonivastase seaduse § 11 mõistes.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused