EKRE Lõuna-Eesti ringkond mobiliseeris end

Uudised,
- Updated
23.05

Hiljuti tuli kokku Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Võru- ja Valgamaa ringkonna juhatuse uus koosseis.

Juhatus arutles juhatuse liikme rolli üle, lepiti kokku juhatuse liikme ülesannetes ja vastutuses, samuti jaotati juhatuse liikmete vahel osakonnad, mille arendamise eest nad võtavad vastutuse, vahendas piirkonna esimees, Riigikogu liige Merry Aart.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Üheks arutelu teemaks oli, kuidas kaasata aktiivsesse tegevusse meie liikmed, kuidas integreerida nii noored kui ka eakamad liikmed, nii äsja liitunud kui ka pikalt erakonnas tegutsenud inimesed.

Eesmärgiks peab olema tugeva, üksmeelse ja aktiivse meeskonna toimimine.

Juhatus vaatas üle ja kinnitas ringkonna üldkoosoleku poolt antud volituse alusel EKRE kongressi delegaatide nimekiri ning vormistas ettepanekud erakonna juhtorganitesse kandideerijad.

Kommentaarid

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused