EKRE Põhja-Tallinna ringkond tegi kokkuvõtteid ja värskendas juhtkonda

Uudised,
©UU
Fotol vasakult paremale: Meelis Keerberg, Urmas Siemer, Üllar Soo, Eda Rüütel, Õnneli Matt, Urmas Espenberg, Külli Remsu

14. mail toimus Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna Põhja-Tallinna ringkonna üldkoosolek, kus vaadati tagasi tehtule ja valiti uus juhatus.

Viis aastat ringkonda juhtinud Urmas Espenberg loobus uuesti esimeheks kandideerimast kuna siirdus tööle Riigikokku ja soovis anda võimaluse kolleegidele. Uueks ringkonna esimeheks valiti Meelis Keerberg, kes on erakonnas 2015-st aastast ja vedanud juba teist hooaega Tallinna Konservatiivide klubi tegemisi. Aseesimeesteks valiti Urmas Espenberg ja Eda Rüütel. Juhatuse liikmeks said veel Õnneli Matt, Urmas Siemer, Külli Remsu ja Üllar Soo.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Veidi varem toimunud Põhja-Tallinna ringkonna osakondade koosolekutel valiti samuti uusi juhte. Haabersti osakonda juhib nüüd Toivo Tasa, Kristiine osakonda Georg Kirsberg ja Põhja-Tallinna osakonda Urmas Siemer.

Urmas Espenbergi sõnul iseloomustab Põhja–Tallinna ringkonda jätkuvalt väga suur aktiivsete tegevliikmete hulk ja nende kõrge kohusetunne! “Hetkel on ringkonnal üle 200 liikme. Rahul võib olla ka liikmemaksude tasumisega. Parandada võiks aga uute liikmete menetlemise kiirust.”

Aktiivselt osaleti paljude ürituste organiseerimisel nagu: tõrvikurongkäigud 2018 ja 2019,  Tõejärgsuse konverents mai 2018, Rändepakti vastased meeleavaldused okt.-nov. 2018, linnaosade laadad ja talgud, tammede istutamine, laste mänguväljaku rajamine, Stroomi rannapargi korrastamine. Esile võib tuua veel Hirvepargi üritust 23. august 2018, erakonda tutvustavat üritus Rahvusraamatukogus, islamikeskuse külastust Keevise 9 ja dessanti Narva kolledžisse.

Advendikampaaniast sujuvalt RK 2019 valimiskampaaniaks ülekasvanud tegevuste käigus tehti 10 telgiüritust linnaosades, 12 materjali jagamist, materjalide kannet postkastidesse, külastati koole ja linnaosade sotsiaalkeskusi ning osaleti debattides.  Saadi ringkonnamandaaat (kokku 6361 häält) – üks liige pääses vahetult Riigikokku ja teine osaleb selle töös asendusliikmena.

Valiti ka EKRE kongressi delegaadid. Ringkond tegi kongressile ettepaneku valida EKRE esimeheks tagasi Mart Helme, aseesimehe kohale aga kandideerib Urmas Espenberg.

 

 

 

Tähelepanu!

Kuna kommentaaride modereerimise maht hakkas toimetuse väikese kollektiivi tööd häirima, siis oleme sunnitud kommenteerimise peatama. Kui tunnete vajadust ühiskonna asjades kaasa rääkida, siis on selleks võimalus Facebookis ning meediaväljaannete kommentaariumites.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused