Ekrelasi põllule ajanud maasikakasvataja on susserdanud õunasortidega

Eesti, Uudised,
- Updated
©UU
Maasikapõld.

Läinud nädalal võttis TV 3 uudistesaates valjult sõna maasikakasvataja Paavo Otsus, kes ütles, et ta ootaksin kõiki ekrelasi siia põllu peale, sest nemad ütlevad, et meil on  inimesi palju. „Tahan, et nad tuleksid ja näitaksid ette,” sõnas Otsus.

Ta lisas, et riik võiks teha piirid uuesti lahti. “Üks teatud erakond võiks poliitilise kiusu ära lõpetada. Inimesed ootavad, et kohalik värske mari jõuaks nende lauale ja praegu poliitiline jonn takistab seda,” rääkis Otsus.

Järgneb Google reklaam. Uute uudiste toimetus ei vastuta Google algoritmide poolt personaalselt teile suunatud reklaamide sisu eest. Soovitame usaldada ainult tuntud ja usaldusväärseid kaubamärke.

Iroonia on aga selles, et Otsuse enda puhul on tegu sulleriga, kes 2017. aastal müüs suurtes kaubakeskustes sildi “Kuldrenett” ja “Renett” all võõraid õunu eestimaiste pähe. Nimelt on Otsus sellega tegelenud ettevõtete Aran PM OÜ ja Mulgi õun OÜ juhatuse ainusliige. Põllumajandusameti ettekirjutuse tõttu tuli silte ‘Renett’ ja ‘Kuldrenett’ kandvad õunad nende vale sordinime tõttu poelettidelt ära korjata.

Loe lisaks: https://maaleht.delfi.ee/tasubteada/teadmata-paritolu-tuliounad-korjatakse-muugilt-ara?id=80312258&fbclid=IwAR2mfj0Z-d8-G6bTZMHw1zzogKwWoRSeHthsi5XfmgsUM1hAN9rTOgpr1-I

9 commentsOn Ekrelasi põllule ajanud maasikakasvataja on susserdanud õunasortidega

 • Avatar

  Ma arvan, et selle võõrtööliste vajaduse taga on ka kinnisvara busines. Kohalik ei vaja ööbimiskohta aga ukrainlane vajab. Teeme arvutuse, üks nendest nn. põllumeestest ütles, et eelmine aasta oli 150 ukrainlast. Kui nüüd võtta sada euri kuu siis kolme kuu peale 45 000, kui kaksada kuus, siis 90 000. Makse ei maksa ja kena kopikas maasikatele lisaks.

 • Avatar

  Hea näide Eu toetustest sõltuvast sotsialistlikust pseudo”põllumajandusest” – seltsimees farmer istutab maasikataimi, ilma et endal oleks ressurssi ja vahendeid saagikoristuseks. Olukorra lahendamiseks aga esitab poliitilisi nõudmisi riigi Valitsusele (!) – nõudes ei vähem ega rohkem kui riigipiiride avamist ning välismaalaste sisselaskmist talle kuuluva maasikapõllu tarbeks. 🤣

 • Avatar

  No kus need põllud on? Läki siis- korjame need põllulapid puhtaks ja jusiis näeb ka lähemalt, kas saaki tuleb ja palju tuleb. Üldse võiksid need hädalised võõrtööjõu vajajad avada näiteks oma portaali, kus konkreetselt kirjas kes kuhu, millal, millist tööjõudu vajab ja palganumber ka juurde.Muidu aja neid pakkumisi nagu Toots rosinaid näpuga saias taga.Ei mina aru saa, kuidas sellised vinguviiulitest hädapätakad end üldse ettvõtjateks peavad – on ikka raske eluke küll. Lõpeta orjapidaja mentaliteet ja küll näed, kuidas maasikad maast ülestulevad nii mis ludiseb. Usu mind, olen eluaegne maakas. kui kohalik tööle ei taha tulla, vaata peeglisse.

 • Avatar
  Heli Jazõkova

  Põllumajandusamet kontrolligu selle mehe ulmeliselt kõrge maasikasaagi vastavust kasvupindalale! Riik peab jõudma nii kaugele, et sellistel petturitel tuleb antud alal tegutsemine ära keelata ja lisaks veel kehtestama ülisuured trahvid! Kui palju laekus “Mulgi Õunalt” trahviraha riigikassasse 2017 ja 2019 aastatel tehtud õunapettuste eest? 2017 trikitas “Kuldreneti” ja “Renetiga”. 2019 kordas sama skeemi “Lobo” ja “Cortlandiga”.

  • Avatar

   Väga õige tähelepanek – sulil jääb veel õigust ülegi riigi kallal õiendada, sest kurjategijad teavad, et karistust kuriteole ei järgne.

 • Avatar
  Refi orjapidaja

  Eks ta mingi refi-suli on. Vihkab EKREt ja ei suutnud seda varjata. Nõuab valitsuselt välismaist orjatööjõudu ja siis sõimab valitsust, kui tal töölisi pole tulemas. Ise makasab sente, võõrtöölised teevad topeltpikki tööpäevi ja siis tuleb palganumber näiliselt suur.

 • Avatar

  Kuidas ostja saab kindel olla, et ta ostab Eesti maasikat?

 • Avatar
  Roman-Mati Kalde

  Ja kogu vastutus?? Aga miks teda kinni ei pandud, ülbik selline? Vähemalt 15 sutkat oleks pidanud ta küll ära istuma, ja pea paljaks nagu heal nõukaajal

Lisa kommentaar:

Your email address will not be published.

Tähelepanu!

Kuna küberrünnakud aina sagenevad ning Facebook ei ole spämmi tõkestamiseks juba pika aja jooksul midagi ette võtnud, siis olime sunnitud Facebooki kaudu artiklite kommenteerimist piirama.

Anonüümse kommentaari lisamise võimaluse jätsime avatuks.

Täname teid jätkuva toe ja mõistmise eest!
Uute uudiste toimetus.

Mobile Sliding Menu

Uute Uudiste väljaandja on Eesti Konservatiivne Rahvaerakond. Uued Uudised peavad oluliseks sõnavabadust. See tähendab, et Uutes Uudistes avaldatud seisukohad ei pruugi ühtida Eesti Konservatiivse Rahvaerakonna seisukohtadega.
Kontakt: info@uueduudised.ee | Kasutamistingimused